Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

14 hours ago, BlackGeorge said:

 

Kako li će se ovaj mladić Joey Concepcion uklopiti umesto Jeff-a u Arch Enemy da mi je znati ... 

Po faci bih procenio da je neki dobrica i da neće praviti problema te da će da sluša starije. :music_guitarred:

 

Posto koristi ESP M II gitaru kao i ja, mora da je odlican :D

 

Ali najbitnije je da je jeftin, tako da ce to sve funkcionisati dok ne pita za koji procenat vise. Tesko je zameniti pevaca, gitariste  imas koliko hoces :fantom:

  • +1 1
Link to comment
On 23.4.2024. at 23:58, BlackGeorge said:

 

 

Ovo je definitivno poslednji koncert posle kojeg možemo da kažemo RIP za kosu Kerija Kinga. Da je u to vreme poznavao Ostoju Mijailovića možda bi bilo spasa, ovako .... the end.

 

 

 

kad smo kod kerija kinga, prosle godine mi jedna riba prisla i rekla da licim na njega, bolji kompliment u zivotu nisam dobio

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

 

 

kad smo kod kerija kinga, prosle godine mi jedna riba prisla i rekla da licim na njega, bolji kompliment u zivotu nisam dobio

 

Znaci i tebi opala kosa kao Keriju? :D

Link to comment

Šteta što je produkcija u to vreme bila loša i što su tada bili relativno nepoznati (1986.g.). 

Ova postprodukcija za spot je dobro odrađena btw.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

i dalje me drzi wasp, ne znam koji mi je, bukvalno nista drugo ne slusam ovih dana

 

 

Ako, i treba. To je jedna sjajna grupa. Samo cepaj!

 

Voli li neko još ovde Kreator i ludog Mileta Petrozu ? 

 

 

Mnogo volim album Coma of Souls. 

Link to comment

Još jedan tipičan primer nesreće u smislu kako je bend (u ovom slučaju Sodom) imao talenta a u džepu samo 10 dojč maraka da snimi album. Konkretno 1985. su snimili EP "In the Sign of Evil" koji je zvučao produkcijski prilično loše. Sećam se kada mi je drugar dao "bugarsku" kasetu koju je kupio ispred SKC da sam pomislio šta je ovo, kakav je ovo užas? I onda posle mnogo godina čuješ tu istu pesmu i skapiraš koliko je ona u stvari odlična.

 

 

I uživo mnogo godina kasnije :

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 25. 4. 2024. at 12:37, assignment said:

 

Posto koristi ESP M II gitaru kao i ja, mora da je odlican :D

 

Ali najbitnije je da je jeftin, tako da ce to sve funkcionisati dok ne pita za koji procenat vise. Tesko je zameniti pevaca, gitariste  imas koliko hoces :fantom:

 

Evo i prvih koncerata sa njim. Nije loš, snalazi se.

 

 

Link to comment

Hehe, Kreator...nova verzija ovog koncerta ima dosta novih kadrova, na YTu se lako nađe. No, pogledajmo upscaled verziju originalnog snimka, i to pesmu koju su epski zajebali uživo zbog sporijeg refrena. Ipak, Ventor peva:

4f0a42afd5cddc791e00230b.jpg

^Valjevo 2004. Ne znam da li ovo još postoji.

 

Edited by ragasto
  • Haha 1
Link to comment

 

Izgleda da je Concepcion i ranije povremeno menjao Jeff-a, tako da će se veoma lako snaći.

 

Arch Enemy live 2018 Alissa White-Gluz Joey Concepcion (guitar) Michael Amott (guitar) Sharlee D’Angelo (bass) Daniel Erlandsson (drums)

 

Ove bodlje je Alisa garantovamo drpila od Keri Kinga. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
35 minutes ago, ragasto said:

Hehe, Kreator...nova verzija ovog koncerta ima dosta novih kadrova, na YTu se lako nađe. No, pogledajmo upscaled verziju originalnog snimka, i to pesmu koju su epski zajebali uživo zbog sporijeg refrena. Ipak, Ventor peva:

4f0a42afd5cddc791e00230b.jpg

^Valjevo 2004. Ne znam da li ovo još postoji.

 

 

Joojj što me podseti na ovo. Riot of Violence na 20 km/h :mad:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...