Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne mogu naći onaj Moram posedovati topik, al' može i ovde

 

14563575_910513095720609_864687030667629

 

 

Moram nabaviti na vreme, možda će mi zatrebati za par decenija.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Ne mogu naći onaj Moram posedovati topik, al' može i ovde

 

 

 

Ja sam za to uložio žalbu (u 3 primerka, sa taksenim markama, sve po redu) drugu Zakerbergu, šta on meni "star čovek". :fantom:

On topic - ko se seća ovoga (ja još imam singlicu tamo negde, ovo je B strana - koja je na mene ostavila veći utisak nego hit sa A strane, You ain't seen nothing yet). Vrlo je u Požurite konji moji departmentu, nije čudo da je neko nakačio konje na video. Odnosno, obrnuto, ali svejedno.

 

Link to comment

Hej, Bujo, matori. Eto, nema ništa. Ploče preskupe, jbg, ove godine nisam kupio nijednu. Extra ti je ta ružičasta death metal maja. Btw, onaj gore Immortal je zapravo black metal. Death metal ti je ovo dole. Provali kakva stvarčuga.

 

Link to comment

I ja sam ove godine slabo pazarivao ploče, daleko ispod godišnje kvote. A trebalo bi i zvučnicu menjati uskoro.

 

Nemam uvce za ove Behemote. Jbg, jednom davno sam dogurao do Morbid Angel Altars of Sadness tu sam stao.

 

Na ovo nešto  sam naleteo negde pre neki dan i čini mi se da je neloše.

 

 

Al', dobro, na osnovu jedne pesme čak ni ja ne bih očekivao koješta

Edited by Bujodrag
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jbt tears of the dragon, od kada nisam čuo tu stvar. Stvarno se divim na hrabrosti i entuzijazmu na izboru pesama, kako se ne frka da će roditelji i gosti da ne ispizde jer ne znaju ni jednu pesmu? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...