Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

islamska zajednica srbije nudi prostorije, a koliko vidim SPC nije prstom mrdnula za pomoć, sem molebana i "sami ste krivi za potop" poruke. Ništa novo, doduše.

pa nemaju. i njima manjka prostora :(

Link to comment

Moja kuma iz Ciriha pitala da donese lokalnoj crkvi pomoć za postradale u poplavama. Može, ali primaju samo keš. Ko će da se jebava sa džemperima...

:Hail:

Link to comment

Moja kuma iz Ciriha pitala da donese lokalnoj crkvi pomoć za postradale u poplavama. Može, ali primaju samo keš. Ko će da se jebava sa džemperima...

 

Neka nosi u konzulat ili predstavništvo Er Srbije, videh na beobuild-u da Er Srbija prenosi pomoć besplatno avionima u Beograd

Link to comment

Ne znam da li da se krstim više zbog odnošenja pomoći u tzv. crkve ili uplaćivanja na račun tzv. fonda Novaka Đokovića. Lud narod, jebiga.

Link to comment

Te likove treba proglasiti vladikama. Nažalost, to se neće desiti, jer su vladike oni likovi što gledaju vremensku prognozu da bi tempirali termin za moleban za prestanak/dolazak kiše. To jest, ukoliko se u slobodno vreme ne bave kriminalom, ubistvima, silovanjima, pedofilijom, zelenaštvom.

Edited by Filipenko
Link to comment

Moja kuma iz Ciriha pitala da donese lokalnoj crkvi pomoć za postradale u poplavama. Može, ali primaju samo keš. Ko će da se jebava sa džemperima...

 

A i ta tvoja kuma prava piroćanka. Hoće da šalje džempere u Srbiju kao da živi u Sirogojnu a ne u Cirihu. Pa nisu ni popovi blesavi. Čik da nađeš džemper ovakvih boja i da tako greje

 

 

CHF_Banknotes.jpgg

 

Edited by slow
Link to comment

Te likove treba proglasiti vladikama. Nažalost, to se neće desiti, jer su vladike oni likovi što gledaju vremensku prognozu da bi tempirali termin za moleban za prestanak/dolazak kiše. To jest, ukoliko se u slobodno vreme ne bave kriminalom, ubistvima, silovanjima, pedofilijom, zelenaštvom.

 

 

Evo i vojska™ se oglasila:

 

10320526_10152841496762598_2570532057697

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...