January 31, 200917 yr kesic je tragu andy kaufmana, tako da ima moju podrsku.nije sjajno, ima kilavljenja, ali je za klasu bolje od svog entertejmenta. Edited January 31, 200917 yr by debaser
February 1, 200917 yr na tragu na zadnjem delu gaca Endija Kaufmana kada se ovaj dobro ne obrise posle kenjanja...
February 1, 200917 yr na tragu na zadnjem delu gaca Endija Kaufmana kada se ovaj dobro ne obrise posle kenjanja...uf uf ufsto tako srcano
February 2, 200917 yr izvinjavam se postovima zrtvama ciscenja uvredljivih kao duhovitosti clana cackalica88.
February 2, 200917 yr posto si nov(a)*, da te uputim: cinjenice nisu vredjanje clanova foruma, ni generalno, ni pojedinacno.ako ces da pricas o kesicevoj emisiji, izvol'te, samo napred.* cackalica je zenskog roda, ali ne znam kog si ti, pa zato ovako.
February 3, 200917 yr jebem ti forum na kome ti brisu svaki post. aj mi admine napisi spisak od tih pet recenica koje su dozvoljene, koje smem da koristim ovde.
February 3, 200917 yr cackalice, smes da koristis sve recenice i sve ruzne reci sveta kojih se setis, ali nemoj da forumase frontalno nazivas debilima i luzerima. sad lepo uzmi pa iznesi svoje misljenje o ovoj emisiji i gde mislis da forumasi grese.i nama je glupo da brisemo, majkemi. Edited February 3, 200917 yr by MayDay
February 3, 200917 yr mislim da je emisija originalna i duhovita, cak mozda i genijalna(necu reci genijalna, ali blizu je). ovi sto je porede sa bb show-om, ne znam stvarno po cemu su to zakljucili, ja vidim samo jednu eventualnu dodirnu tacku, ako je to uopste dodirna tacka, a to je da i bizetic i kesic igraju vise likova. e to je jedina "dodirna tacka"(ako neko moze da uporedi slavujku i kompaniju sa kesicevim likovima). e sad bi vas sve napljuvao, al necu da mi opet brisete postove.
Create an account or sign in to comment