Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Love at first sight

Featured Replies

Ja volim i ovaj iako nije moj 😄

 

  • Replies 469
  • Views 71.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Vidiš ti, na 504-ci rezerv'ar s lijeve strane. 

 

 

 

 

:Jova:

  • 1 month later...

Aj sad preterano bi bilo reći da je ljubav al baš mi se danas svideo kad sam ga video na putu:

80DE3F16-23E8-47A1-B6CA-562A88D41E49.jpeg.5903ce79044e239b26295df6a05c2849.jpeg

 

Honda EV

  • 2 weeks later...
On 10.8.2022. at 5:40, zorglub said:

Japanski automobili, posebno porodični/biznis sedani, s kraja 80ih i početka 90ih su po mom mišljenju belle epoque auto industrije, a LS400 njegov vrhunac.

Ne slazem se. To je zapravo bio vrhunac japanske auto-industrije, koji jeste zadao smrtni udarac Amerikancima, Talijanima i Svedjanima, ali su se Nijemci trgli i ponovo preuzeli  primat. Sve do Tesle i dieselgate skandala.

 

On 10.8.2022. at 5:40, zorglub said:

Pomenuti Galant, Accord, 626, sve bih posedovao. Neko je beše na forumu kupio Carina-u valjda '92. za ~8 glava?

Ja sam imao 1995 Accord i nakon nje rekao nikad vise Japancima. 

 

Ovo je slika koju sam stavio u oglas u novine kad sam ju prodavao:

 

image.png.cd0b8cd497ded330f404347d34205ce5.png

izgleda da su vama u amerikama prodavali neke druge, ruznije modele. jebiga.

 

p.s.

 nemoj vise nikada da slikas auto po ovakvom kijametu.

8 hours ago, Peter Fan said:

Ne slazem se. To je zapravo bio vrhunac japanske auto-industrije, koji jeste zadao smrtni udarac Amerikancima, Talijanima i Svedjanima, ali su se Nijemci trgli i ponovo preuzeli  primat. Sve do Tesle i dieselgate skandala.

 

Ja sam imao 1995 Accord i nakon nje rekao nikad vise Japancima. 

 

Ovo je slika koju sam stavio u oglas u novine kad sam ju prodavao:

 

image.png.cd0b8cd497ded330f404347d34205ce5.png

cekaj, to je bio onaj kratak period fuzije honda-rover?

cekaj, to je bio onaj kratak period fuzije honda-rover?

Ne podsecaj me, moj poslednji auto je bio 414 (na zalost nije imao Hondin motor) koji me je ostavio na cedilu u prilaznoj traci izmedju dva autoputa :sad:

To je bio (privremeni) dobitak za Rover, ne znam koliko je za Hondu.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
11 hours ago, foto said:

izgleda da su vama u amerikama prodavali neke druge, ruznije modele. jebiga.

 

p.s.

 nemoj vise nikada da slikas auto po ovakvom kijametu.

Originalni snimak nije bio toliko los, nego sam ga zagubio/nisam sacuvao. Ovo je skinuto sa sajta na kom je bio oglas, pa je zato rezolucija losa.

Inace, ovdje se taj "evropski" Accord prodavao u ponudi Hondine luksuzne linije Acura, i mislim pod imenom Integra Legend i jeste bio lijep model.

3 hours ago, Grunf said:

cekaj, to je bio onaj kratak period fuzije honda-rover?

Ne znam. Ovaj model se pravio u Americi za sjeveroamericko trziste. 

Edited by Peter Fan

@Peter Fan zasto vise ne japancima? Sta vozis sada? 

 

Znam da neki samo tojote voze i to 200-300k milja nabiju bez problema 

 

Sta fali japancima? 

 

 

Prvi auto koji sam vozila u usa je bio chevy caprice, bivsi pandurski

Screenshot_2022-11-11-10-56-09-50_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Edited by mustang

1 hour ago, mustang said:

@Peter Fan zasto vise ne japancima? Sta vozis sada? 

 

Znam da neki samo tojote voze i to 200-300k milja nabiju bez problema 

 

Sta fali japancima? 

Mercedes/Volvo/VW.

 

Japanci koliko god bili pouzdani (a niko nije ni blizu Toyoti/Lexusu), su mi totalno nezanimljivi i neinspirativni. Kao sto neko rece appliances on wheels. Korejanci su jos gori, Amerikanci vise ne prave sedane (doduse Teslu sam razmatrao, ali S mi je bio preskup, a 3 je bezveze) tako da je spala knjiga na Nijemce i Volvo. Izuzetak je do skora bila Mazda, ali su i oni u zadnje 3-4 godine otkoracili unazad.

  • 5 months later...

A3D9845E-E588-433A-9AD9-8085DD075960.thumb.jpeg.e8b843b75b518fb520b1fd35b9a72f74.jpeg

Spoiler

Lf24Mi2.pngONcBjvF.png

 

 

Ufffffffffff prvi put vidim DS9 uživo i sad sam još više zaljubljen. Magičan auto.

  • 2 weeks later...

Auto je ovde manje bitan, Skodilak Fabia, vec jaka muzika :)

 

 

IMG-20230517-WA0001.jpg

IMG-20230517-WA0002.jpg

IMG-20230517-WA0000.jpg

On 6. 5. 2023. at 23:47, desboj said:

svaki novi put kad pogledam klip se više oduševim, i sa ćalcima, i sa mašinama sa kojim rade, na stranu što garaža izgleda kao apoteka, svee

 

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.