Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

Ja sam davne 2002, imao priliku da vozim malo drugarev kabriolet 900 iz 1982, koji je nasledio od dede (koji ga je pak cuvao garaziranog). Ne secam se tacno, ali mislim da nije imao vise od 20-ak hiljada km na satu...nigde ogrebotine.

 

 

Auto kao ladja.

Link to comment

a kad si vec kod Forda, ovo je bio moj prvi auto u SAD, '86 Ford Thundebird. Moj je isto bio ovakav crni, jedino sto nije bio kao ovaj5l / 8 cil, vec 3.6 / 6 cil.

 

spacer.png

 

spacer.png

Taj auto je jos tad imao digitalni kokpit,  elektricana sjedala, podizace za prozore, centralno zakljucavanje/otkljucavanje na sifru, i cak je imao podizac za antenu. Foto-celija za automatsko paljenje dugackih svjetala se podrazumijeva. Jedino sto nije imao senzor za brisace, CD pleyer i grijana sjedista - sve ostalo je imao sto ni sad nije standardan oprema na mnogim autima.

 

Jedino sto je bio krs.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ne volim inače ovaj tip automobila, ali videh danas Q3 sportback uživo.

Mnogo lepo i skladno izgleda, nije previše nabudžen, nije ogroman.
Dugo ne videh tako lep auto kad su noviji modeli u pitanju, pogotovo još što je Audi u pitanju.

Link to comment

Sećam se da si već jednom komentarisao "dosadni" Audi, a otkako su te čuli možda malo i preteruju sa svim onim RS modelima i agresivnim detaljima, iako verujem da se radi o vrhunskim proizvodima.

Nisam siguran šta da mislim o novom A3 dok ne vidim uživo, pošast predimenzioniranih maski davno je zahvatila i Audi.

Slažem se da su dobro napravili te "kupe" verzije svojih SUV i da bolje izgledaju od MB i BMW ružnih buba-švaba na točkovima (BMW sa novom generacijom X6 ipak malo prihvatljiviji od starih). Q8 super izgleda -i bez razloga ga nazivaju Urusom za siromašne.

Kada sam kod Urusa da napomenem da sam:

-jednog dana video na netu kako se Baka Prase hvali kupovinom Urusa (žutog)

-već sledećg dana srećem ga na ulici u Lambu, a danas ponovo.

Ta mi je pojava (Baka Prase) toliko antipatična, a da čak ne znam ni 2 min nekog njegovog videa! Prva pomisao kada ga vidim je da dohvatim kišobran iz kola (ne vozim RR!) i da ga izudaram tu na semaforu!

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

iako verujem da se radi o vrhunskim proizvodima

 

Meni je ovaj video kad sam ga gled'o rek'o da se trenutno radi o najboljem autu klase jer slično (a sveukupno) nisam vidio kod ostalih auta dotad:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...