Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

17 hours ago, Svarog said:

auu kakvo kidanje, kakav spot :hail:

i kakav lokalpatriotizam, Bojana je iz Kostolca gde je sniman ceo ovaj spot :hail:

 

 

 

 

 

Link to comment

Kum ima neki bend, to mi je onako. Ali je snimio (ne znam kako i gde) svoje dve stvari. Slušamo If You Flee na repeat, mada je i druga stvar do jaja, vidi se da je slušao Blood Sugar Sex Magic stotine puta, mada on sluša svašta. Molba: bacite uho i dajte mišljenje. On je to krio, nešto ga nije bilo osamio se ne mož ga dobiješ i ja juče bio agresivan našao ga. Šta radiš? Posle sat vremena o tome kako ne radi ništa poslao mi ovo. Njegova muzika, tekstovi.... Meni kida, al ne znam da li sam objektivan. Pomozite, vi poznajete rok ja sam više jazz dub trip hop.... Deluje mi baš kompleksno i onako u fulu kad se neko da.

 

 

 

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment
On 21.12.2022. at 23:46, kurdi said:

ja sam kupio nesto od njih jos pre nego sto su im radile kartice... vrslo su predusretljivi bili, sve proslo ok

 

Mataković stigao jutros, umotan u foliju, zatim spakovan u stiropor pa u kartonsku kutiju. 650 strana, mislim B4 formata ima težinu, tako da poštarina  nije velika. Što se komunikacije i predusretljivosti tiče, izuzetni su. Sve preporuke. 

 

Tražeći koji format Monografije je u pitanju, naleteh na diplomski rad na temu o Matakoviću. 

 

http://darhiv.ffzg.unizg.hr/5304/1/Diplomski rad.pdf

Edited by wayfaring stranger
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

malo lokalpatriotizam promocije ;)

Gajbraš Tripvud se okupili posle skoro decenije pauze.

ovo im je prvi singl i spot sa novog albuma.

ovaj singl i stari album su sad dodati i na Spotify.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...