Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

3 minutes ago, kurdi said:

ja cu da dodjem, gledao sam ih i na toj paliluskoj olimpijadi kulture.

jel treba u napred da se kupe karte?

Oko 1000 ljudi i nešto malo preko, u zavisnosti od toga  koliko karata puste u prodaju, staje u baštu.

 

Bolje kupi unapred, za svaki slučaj.

Link to comment
9 hours ago, Ras said:

 

 

Quote

Od prvog koncerta koji smo odsvirali u životu, pred 30 ljudi u malom klubu zvanom Blue Moon, tamo krajem 2005. gde smo Milena i ja imali temperaturu 38, dal od treme ili nekog virusa, ja sam znao da imamo nešto specijalno. Prosto je po reakciji i te malobrojne publike tada bilo jasno. Jer nam je pravilo za taj prvi koncert bilo da ne zovemo drugare. Nego da dođe ko dođe, ali koncertna publika, nepoznati ljudi.

 

Jedna sam od tih 30-oro nepoznatih ljudi :happy:

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, kurdi said:

ja cu da dodjem, gledao sam ih i na toj paliluskoj olimpijadi kulture.

na tašu? jel to bilo 1992?

Link to comment

U basti sam bio na dosta koncerata, ali ne i na ovom dole (jos bio mali). Obojeni program, 1992, odlicno odsviran koncert. Imao sam nekada davno kasetu, bas mi je bilo drago kad sam nasao snimak na jutjubu (ima i drugi deo koncert kao "drugi blok"):

 

 

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

na tašu? jel to bilo 1992?

 

POK je bio u KST-u, unutra. Bio na tom koncertu. Rac svirao bas. Tada su pobedili. Meni zvučali kao updateovani Minutemeni. 

Link to comment
2 hours ago, wayfaring stranger said:

 

POK je bio u KST-u, unutra. Bio na tom koncertu. Rac svirao bas. Tada su pobedili. Meni zvučali kao updateovani Minutemeni. 

tako je, svirali su brave captain redovno. a i nesto od minutemena cini mi se ponekad... da li jesus & tequila ili this ain't no picnic mozda...

 

sad sam se zbunio da li su tom prilikom svirali i studeni studeni kao neki pocasni gosti... ?

buni me to sto se secam da je cikara doneo singl studenih na berzu jutro posle (nekog) koncerta u kst-u, sto je ocigledno bilo 1990, pre ovog pok-a sa kkn... a ne secam se da sam dva pouta gledao studene u kst-u... a opet cini mi se da su bili gosti na pok-u :D

krecana...

 

da li secas ko se jos takmicio tada na pok-u? 

bilo je vise onih koncerata sa kkn, fake madona's underwear i gray's mind, ali na tom takmicenju su cini bi se bili neki drugi, raznoliki bendovi, a ne ta ekipa?

Link to comment
3 hours ago, Kampokei said:

U basti sam bio na dosta koncerata, ali ne i na ovom dole (jos bio mali). Obojeni program, 1992, odlicno odsviran koncert. Imao sam nekada davno kasetu, bas mi je bilo drago kad sam nasao snimak na jutjubu (ima i drugi deo koncert kao "drugi blok"):

 

 

ja se ovoga ne secam... 1992 u basti? znam za kasetu, ali mislim da nisam bio... mozda sam vec bio prestar :D

super zvuci.

od malog kluba 1990 do velike sale skc-a 1991 sa boyama sigurno nisam ni jedan propustio.

 

Link to comment

Taj POK je bio 1992-93. Znam da je bilo vreme inflacije. Prvenstveno sam došao da gledam Fake Madona, KKiN su bili svirački najbolji, ali u to vreme, kada sam bio u noise fazi, nisu me previše fascinirali iako su bili najbolji i zasluženo pobedili. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...