Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

8 hours ago, Svarog said:

ja samo zamišljam šta bi bilo da su se Sinan Sakić i Lee Scratch Perry ikad sreli i ponapijali i nadrogirali u nekoj birtiji. pa onda otišli u otišli u obližnji raspali studio i za noć snimili album. univerzum bi eksplodirao.


Sudbina me na put šalje u sajkodelik dab miksu uz povremeni dodatak gličeva. Tašmejdn bi eksplodirao.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, wayfaring stranger said:


ovo svetlana je bas intimno, na ovom forumu zvuci zastitnicki, prema umetnici :unsure:
alek je par puta u intervjuima to spominjao, nema tu nista lose kada od alternativne publike ne moze da se zivi. dobro je da i kojot ne ucestvuje, poceo bi da ubacuje trilere u reggae.

Dobra je duša Kojot, kao i Oliver, al' tanana.

 

Dobro je da su takvi kakvi su pretekli i da još sviraju.

 

Kad se samo setim koliko je Kojot bio potresen kad ga je Alek napustio zbog Cece i koliko se žalio i u medijima i svuda naokolo.

 

  • +1 1
Link to comment
On 15.6.2022. at 20:26, slepa živana said:

de ti ode :lolol: pa kakva bi to bila turneja na kojoj cecina publika sluša ajzbrn... kamenovali bi ih



Izvinjenje zbog trola, jace je od mene. :D

 

Spoiler

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
14 hours ago, klimt said:

Jedno vreme je stalno vadio pljosku i ponavljao: "Muškarac mora da se sokoli!" I sokolio se...

Trenutno su ubedljivo domaći bend koji sam najviše puta gledao. Preko 10 puta i to dosta. Nije to kao ranije, al šta da se radi, nije loše.

Pre je to bila Disciplina, pa su ih pretekli Darkwoodi, a sad je KKN jer još sviraju. Blizu je i Eyesburn.

 

Ni ne secam se vise kako je to davljenje izgledalo.

//Ja sam Obojene i Tearpalm gledala najvise, ali mislim da se moj staz ne moze bas porediti sa tvojim i od nekih drugih forumasa

 

13 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Ja KKN posle "Become" odnosno u ovoj novoj postavi ne mogu. Probao sam nekoliko puta, i slušao i nove stvari, i skoro i ove nove aranžmane starih, i ne ide. Jednostavno, kao da mi to nije ista muzika. Čini mi se da sam suviše bio vezan za taj prvi period, i za taj zvuk. Sada kao da to neki drugi peva, i kao da neko obrađuje njihove pesme.

 

Prakticno je to drugi bend, to sam i tad rekla.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
14 hours ago, Radoye said:

 

 

Jao, Szabadka! Volim, imam lepe uspomene odande.

 

Ovo si okačio 'nako, ili jer misliš da mešam žanrove kao ovaj tip u pesmi? :D

 

Lepo je trebalo da budem pevačica rok benda, ili DJ, nije trebalo da studiram.

 

Kakava pesma! Najbolje je kad se Cane car pojavi na kraju :D:

 

 

 

 

 

Koliko zlobnih komentara ispod pesme, da ne veruješ kakvih sve ljudi ima.

 

 

Link to comment
1 hour ago, kurdi said:

ja danas uzo karte. prodalo se 400, ako brojevi nesto znace.

Malo manje od polovine je to, otprilike.

 

Okači neki foto/video please i baci oko na obezbedjenje na ulazu, da rešimo misteriju da li su još uvek oni stari iz devedesetih i početka dvehiljaditih :)

 

I provedi se malo i za nas koji ne možemo da idemo. :)

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Bez mene ipak, prevagnuli porodični razlozi :sad:

Biće opet, don't worry, često oni sviraju u KST-u koliko videh.

Link to comment

ja sinoć bio na Munzik Festu, na Gardošu

išao da vidim ponovno okupljanje drugara, naj požarevačke grupe svih vremena - Guybrush Treepwood.

svirali posle 7 godina, i to čak 4 nove pesme.

 

evo nešto staro:

 

a pri njih čuo po prvi put Zoonoza, bend iz Despotovca.

baš nisu delovali obećavajuće kad su izašli na binu, ali ispostavilo se da su odlični.

lik repuje preko prilično retro gitara (to se valjda zove amerikana, bemliga).

liči malo na Straight Jackin, malo možda na Goribor.

nedavno izbacili prvi album, ima ga celog na YT i na Spotify.

 

sem njih svirali i Slučaj Harms. to je neki malo nabudženi ska, nije me baš dojmilo al raja djuskala.

 

na kraju headlinere Orthodox Celts nisam mogao da sačekam. morao jutros baš rano ustanem.

Link to comment
On 23.6.2022. at 23:20, Ptica trkacica said:

Okači neki foto/video please i baci oko na obezbedjenje na ulazu, da rešimo misteriju da li su još uvek oni stari iz devedesetih i početka dvehiljaditih :)

jedan iz obezbedjneja ja isti kao iz ranih 90-ih, mada sam ja tada mislio da ima godina koliko mislim da ima sada, za druge ne znam/ne verujem.

 

nemam slike :(

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...