Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

4 hours ago, James Marshall said:

Pa nekako djeluje da je jedino njima bilo do jaja na njihovoj svirci, ali ajde to, nego nekako provejava da su ovo uradili da bi imali čime da se kurče pred drugarima hipsterima. 

"Mi smo oduševljeno pristali na tu ideju, nije bilo ni najmanjeg premišljanja ili straha. I sam sam imao problema sa zakonom oko stvari koje ne bi ni trebalo da su ilegalne, a takvih je zatvor pun."

Ma jok, svirali su tamo jer su gengsta i zalazu se za legalizaciju.

Link to comment

Mene cert Repetitora prvo asocirao na ovaj uradak BG sindikata...

 

Spoiler

Više mi ovi sindikalni pajseri idu uz CZ nego Repetitorci.

 

Meni se ne svidja taj fazon samopromocije po zatvorima, ali slažem se sa Maršalom, ako to bar malo razbije svakodnevicu i muku robijašima - podržavam.
To je valjda Džoni Keš prvi patentirao...?

Edited by Filozof manijak
Link to comment

well i didn't see this coming...

 

na-piekakh-vavilonskykh-on-the-rivers-of

 

ne znam koliko ljudi zna pricu... pre anstasije, a posle padot na vizantija, je bila aporea, sto je, ja sam tek danas saznao, skraceno za apokrifna realnost. takodje do danas nisam znao da je neven culibrk saradjivao (nekako) na ovom "projektu". i takodje nisam znao do nedavno, mada ima smisla, da su dobri isak i goran trajkoski bili prijatelji (saradnici?) onomad. kako god, ukratko, krajem osamdesetih je aporea izdala jednu kratku kasetu na r(j)ekah vavilonskih (pesma kasnije doradjena i izdata na anastasijinom ep-u) ciju losu kopiju ja imam vec evo previse godina.

 

mnogo duze (ne o meni i mojoj kaseti) ovde:

http://ahogonsindustrialguide.blogspot.co.uk/2009/06/aporea-1988-na-rekah-vavilonskih-mcnot.html

ne znam ko je ovaj znalac iz beograda? mozda se i znamo... mozda neko na ovom forumu?

 

i elem, danas otkrijem da je neko negde ovo reiszdao, i sad odjednom aporea moze da se kupi na amazonu, i cak i streamuje bar na amzon music-u, verovatno i na spotify-u i sl.

 

jos jedan link na koji sam danas naleteo:

 

https://heathenharvest.org/2017/11/24/apokrifna-realnosts-на-рєкахъ-вавл҃нскыхъ-orthodox-christian-journey-lens-late-eig/

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...