Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Ne kapiram ni ja najbolje. Možda sledeći bude u zoološkom pored polumrtvog slona i krokodila koji se nije pomerio od 1982?

Elem sad čitam na socijalnim mrežama da je prestao da postoji meni makar najbolji naš bend u poslednjih 10 dina, il makar naš najbolji gej bend, popularni "vis mljelje". 

Link to comment

nisam preveliki ljubitelj Repetitora, previse je tu 90s momenata koje ne volim, ali ne vidim sta je lose u tome sto su ovo uradili? treba svirati na svakom mestu gde ste nedobrodosli.

Link to comment

ja ih pak gotivim, i ne vidim sta je dobro, a jasno mi je sta je lose. 

mislim, sta je sledece, spot iz ludare, ili sa bolesnicima sa dijalize. sto kaze ovaj iznad, deluje kao prilican akt sebicluka.

Link to comment

Pa nekako djeluje da je jedino njima bilo do jaja na njihovoj svirci, ali ajde to, nego nekako provejava da su ovo uradili da bi imali čime da se kurče pred drugarima hipsterima. Nešto kapiram da su i oni svjesni da je ovo publika koja teško da je čula neki njihov hit, ali eto pohvalno je svakako što su im razbili monotoniju života unutar zidina. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...