Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Deadwood

Featured Replies

Kao jedna produžena epizoda kojom se skoro sve zaokružuje i koja je trebalo davno da bude snimljena.

 

Zbogom Svedžen.

  • Replies 162
  • Views 25k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Одлична серија али овај батица је био баш иритантан лик, навијао сам све време да га неко рокне некако, иако је главни лик мање више па није било реално.

Posted Images

Uh, nije ovo dobro. Zbrzano, previse sentimentalno i pateticno, u sustini nepotrebno, mogli su i da ne snime. Lepo je bilo videti ih sve na okupu, scenografiju i ono blatiste, i cuti onaj divni jezik, ali to je to. 

+1

+2

+3

  • 2 weeks later...

Au koje je ovo sranje...gore i od dosije x filmova.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • 2 weeks later...

Film uopšte nije sranje, tačnije, do pola je odličan, možda i samo što smo imali prilike da se podsetimo likova, čujemo ih kako korespondiraju i sl pa da nam bude lepo.

Ali... Sve kreće nizbrdo od scene kada dvojica ubica umesto crnca u zatvoru da overe sa 2 metka - vade ga napolju i vešaju?! Neopisiva jbna glupost. Poslednja trećina je očajno napisana, film je katarzirao 15 minuta pred kraj i posle se usro sam u sebe zaključno sa onom scenom na kraju kada Olifant balavi ženu na pragu doma svoga. Hersta ne hapsi kada mu je dovukao svedoka ispred kuće, ali pošto je ovaj došao sa dva šerifa iz okolnih gradova da mu drže stranu što je paradoks sam po sebi - šerifi u privatnoj funkciji -  (msm... Jebote, koliko loše napisano), onda se setio da mu stavi lisice...

Sve u svemu, drago mi je što sam video sve te likove još jednom, sad što je ispao prosečan film, šta je tu je.

  • 4 weeks later...
On 2.6.2019. at 14:10, Sludge Factory said:

Uh, nije ovo dobro. Zbrzano, previse sentimentalno i pateticno, u sustini nepotrebno, mogli su i da ne snime. Lepo je bilo videti ih sve na okupu, scenografiju i ono blatiste, i cuti onaj divni jezik, ali to je to. 

Tek sad pogledo, slazem se skroz. Dosta sam vremena proveo na telefonu, dosadno brate...

1 hour ago, ZokiAsov said:

Dosta sam vremena proveo na telefonu, dosadno brate...

 

Nevezano za deadwood, ali kontam da je ovo razlog što su nam mnogi filmovi i serije lošiji nego što mislimo... Zato se istinski trudim da ne drndam telefon kada gledam bilo šta.

25 minutes ago, Mil@n said:

 

Nevezano za deadwood, ali kontam da je ovo razlog što su nam mnogi filmovi i serije lošiji nego što mislimo... Zato se istinski trudim da ne drndam telefon kada gledam bilo šta.

Ni ja to ne praktikujem, obicno ostavim telefon negde van domasaja, ali ovo mi je nekako dosadnjikavo bilo. Mozda je ok za zadnju epizodu serije onako udara na emocije, ali za film posle ovoliko godina mi je tanko jebiga...

  • 7 months later...

Odgledao i ja, konačno, nisam oduševljen nimalo. Prvi utisak je koliko sam zaboravio likove iz serije, film pokušava da ih nanovo uvede, ali zbrzano je i nedovoljno da se ponovo vežeš uz likove. Možda ga treba gledati neposredno posle serije.

 

Bolje bi mnogo bilo da su pravili mini-seriju od šest epizoda pošto film tako i deluje, otprilike 5-6 celina koje su na silu krcnute i spojene, nijedna dovoljno razradjena, mnogo likova koji su tu čisto da pokažu svoju njušku, (recimo ona mlada kurva, koja je tačno poenta njene pojave u svemu ovome). Kraj je nekako antiklimaktičan, ostali smo uskraćeni za ozbiljan pičvajz na kraju treće sezone i ovo što smo dobili nije ni izbliza to. Big bad guy je otišao previše lako.

 

Ian McShane i dalje maestralan, ovo mu je uloga života i cenim da su mu sve ostale uloge onoliko dobre koliko sliče liku Svedžena.

  • 5 years later...

Одлична серија али овај батица је био баш иритантан лик, навијао сам све време да га неко рокне некако, иако је главни лик мање више па није било реално.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.