Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

U sklopu priprema za The Boss mesec koji sledi, uzeo sa police "Unrequited Infatuations", memoare velikog Stivija Van Zandta, koje sam pazario još pre godinu i pol.

 

Vrlo dobra vožnja, negde sam na trećini iste, trenutno Stiv opisuje ne samo muzičku nego i identitetsku promenu koja je usledila između albuma "Born to run" i "Darkness on the Edge of Town", kako Bossa tako i E Street benda.

 

Svaka preporuka za knjigu, ne samo za fanove nego i sve ostale koji vole pisanija nekoga ko je u muzici od kraja 60tih godina. Dirljivo je kad piše kakvo je prosvetljenje doživeo kada je kod Eda Salivena prvi put čuo Bitlse. Plus je Stiv naravno šarmantna facetina pa je doživljaj kompletan.

 

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

da, da, blizi se, jedva cekam.Prvi put idem da gledam Springstina....cuo sam da nije kao nekad, 4h , ali vidim da ne svira dan za danom, tako da ce energija biti tu:)

Link to comment
da, da, blizi se, jedva cekam.Prvi put idem da gledam Springstina....cuo sam da nije kao nekad, 4h , ali vidim da ne svira dan za danom, tako da ce energija biti tu:)

Mislim da u evropskoj turneji ranijih godina nije bilo mnogo tih od 4 sata.
Čini mi se Helsinki i neki italijanski to sad ovako iz glave.
Razlika je u setlisti.
Ranije je bilo da između dva koncerta promeni 60-70% pesama.
Sada ne.



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Spletom nekih okolnosti, ukazala se prilika da pogledam Bossa i pre ovog bečkog koncerta i to sledeće subote u londonskom Hajd parku.

I sada ja "kupio" kartu na Viagogo, i u petak dobijem mail od njih da će mi karta biti transferisana u narednih pola sata. Posle 20 minuta stiže sledeći mail koji kaže karta jeste transferisana i sva pojašnjenja dodatna oko načina korišćenja iste (mobile ticket app spominju) će stići u dodatnom mailu. 

Međutim, taj dodatni mail, posle 72 sata još nije stigao a pokušao sam da kontaktiram, preko maila Viagogo customer support međutim, osim inicijalnog generičkog maila, nema pravog odgovora. I sada sam u limbu, ne znam kako da ih kontaktiram drugačije, osim da visim na telefonu tog njihovog supporta, i da nabijem milionski račun za telefon jer ih zovem odavde iz Srbije.

Ima neko neki predlog? Znam da Viagogo ima ne baš sjajnu reputaciju, ali ranije sam ih koristio i sve je do sada bilo u redu.

Link to comment
3 hours ago, Ian Mancunian said:

Spletom nekih okolnosti, ukazala se prilika da pogledam Bossa i pre ovog bečkog koncerta i to sledeće subote u londonskom Hajd parku.

I sada ja "kupio" kartu na Viagogo, i u petak dobijem mail od njih da će mi karta biti transferisana u narednih pola sata. Posle 20 minuta stiže sledeći mail koji kaže karta jeste transferisana i sva pojašnjenja dodatna oko načina korišćenja iste (mobile ticket app spominju) će stići u dodatnom mailu. 

Međutim, taj dodatni mail, posle 72 sata još nije stigao a pokušao sam da kontaktiram, preko maila Viagogo customer support međutim, osim inicijalnog generičkog maila, nema pravog odgovora. I sada sam u limbu, ne znam kako da ih kontaktiram drugačije, osim da visim na telefonu tog njihovog supporta, i da nabijem milionski račun za telefon jer ih zovem odavde iz Srbije.

Ima neko neki predlog? Znam da Viagogo ima ne baš sjajnu reputaciju, ali ranije sam ih koristio i sve je do sada bilo u redu.

Jel si skinuo njihov mobile ticket app, ima li karte/vise informacija tamo?

Link to comment

Jesi li gledao u spam folderu? Mozda ide odmah tamo ako ima attachment.

Pitanje i gde je taj support najcesce negde u Emiratima. Sajt je ponegde van zakona, tako da banke zaustavljaju transakcije na svoju ruku i ponistavaju karticu sa koje je placeno jer podrazumevaju da je ukradena.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Rešeno, pozivanjem njihovog supporta, pošto se na mailove nisu odazivali.

 

Elem, zaboravili su da spomenu tu BST aplikaciju, koja je oficijalna app tog eventa u Hajd Parku i koja je neophodna, jer je karta u tom digitalni token formatu.

Karta je automatski prebačena na app, i sa appom se ulazi na događaj. Samo su kreteni zaboravili sve to da napišu, i nigde se ne navodi na sajtu, ili samoj kupovini.

 

Valjda je sada sve u redu :)

  • +1 3
Link to comment
Rešeno, pozivanjem njihovog supporta, pošto se na mailove nisu odazivali.
 
Elem, zaboravili su da spomenu tu BST aplikaciju, koja je oficijalna app tog eventa u Hajd Parku i koja je neophodna, jer je karta u tom digitalni token formatu.
Karta je automatski prebačena na app, i sa appom se ulazi na dogaÄ'aj. Samo su kreteni zaboravili sve to da napiÅ¡u, i nigde se ne navodi na sajtu, ili samoj kupovini.
 
Valjda je sada sve u redu [emoji4]

Ajd pa javi utiske!



....shiit has hit the fan.
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ajd pa javi utiske!



....shiit has hit the fan.

Hoću, naravno! Kada se ovo ukazala kao opcija, baš sam bio uzbuđen, nikada nisam bio na koncertu u Hajd parku, a to je valjda mitska rnr lokacija i hodočašće za nas što volimo najlepšeg bastarda bluza i kantrija, kako je to davno opisao Žikica Simić :)

  • +1 1
Link to comment
Hoću, naravno! Kada se ovo ukazala kao opcija, baš sam bio uzbuÄ'en, nikada nisam bio na koncertu u Hajd parku, a to je valjda mitska rnr lokacija i hodočašće za nas Å¡to volimo najlepÅ¡eg bastarda bluza i kantrija, kako je to davno opisao Žikica Simić [emoji4]

Ja sevuvek setim forumaša @BornToRun i njegove priče.
Samo je nestao...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...