Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

On 26.5.2022. at 11:16, Frank Pembleton said:

Ocet parter ili tribine?

BTW, kupovina se otvara 02.06. u 10h za ove nemacke datume?

Mislim da je za većinu datuma tog data otvaranje kupovine.

Link to comment

Par saveta za kupovinu karata i odlazak na Boss-ov koncert: 

-proveravati linkove za kupovinu karata bar pola sata pre zvanicnog termina, cesto ima virtuelnih redova. Npr klinkes u 9:30 i vec cekas u virtuelnom redu i ko covek kupis kartu u 10:00. Ako isto pokusas u 10:00 opet zavrsis u redu ali do 10:30 sve rasprodato ili ostale neke sranje karte. Ne premisljati se puno da li su ponudjene karte dobre ili lose, jer dok se smislis ode drugom.

-slicno i za odlazak na koncert, sto ranije to bolje. Ako se dodje u neko normalno vreme, "gledace" se koncert sa kraja stadiona/poljane.

 

Bio 2016 na koncertu u Hagu, jer sam zbog gore pomenutih stvari izvisio za Irsku. Fenomenalan dozivljaj, nikad nisam video da neko spaja toliko generacija, bukvalno su bili ljudi od 7 do 77 god.

  • +1 1
Link to comment
Par saveta za kupovinu karata i odlazak na Boss-ov koncert: 
-proveravati linkove za kupovinu karata bar pola sata pre zvanicnog termina, cesto ima virtuelnih redova. Npr klinkes u 9:30 i vec cekas u virtuelnom redu i ko covek kupis kartu u 10:00. Ako isto pokusas u 10:00 opet zavrsis u redu ali do 10:30 sve rasprodato ili ostale neke sranje karte. Ne premisljati se puno da li su ponudjene karte dobre ili lose, jer dok se smislis ode drugom.
-slicno i za odlazak na koncert, sto ranije to bolje. Ako se dodje u neko normalno vreme, "gledace" se koncert sa kraja stadiona/poljane.
 
Bio 2016 na koncertu u Hagu, jer sam zbog gore pomenutih stvari izvisio za Irsku. Fenomenalan dozivljaj, nikad nisam video da neko spaja toliko generacija, bukvalno su bili ljudi od 7 do 77 god.
Jbga ja sam išao dok se karte kupovale "oflajn"...

Ja sam jedan Parken u CPH išao na "Roll call" i to je poseban mazohizam, ali bio sam mlad i vredelo je [emoji4]

Drugi nisam imao živaca za to i otišaao sam u parter regularno.

Sada ću verovatno na tribine...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Već krenulo?
Čestitam.







... Shiit has hit the fan
 

Aha, danas Beč. Rim pre neki dan, Barsa 6. juna valjda.

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Vidim ja da cu da ubodem taj Bec ako bude karata nesto mi baguje ovaj Hamburg

Portal Ticketmastera juče bio u kataklizmatičnom stanju, i ako sam stao u red na vreme, sat vremena pre početka, koji je bio u 10 časova. Nekoliko puta stignem na red, ali portal poizbacivao svaku moguću grešku mislim iz http/TCPIP domena, kada pokušam da selektujem zonu ili ako sam već selektovao zonu, opciju za plaćanje i slično.

Tek oko 13.30 sam uspešno kupio karte, posle skoro 4 sata zajebancije.

Link to comment

Ma odlepio sam jbte....

Jesi l ti uzeo u rezimu priority ili general onsale?

Puce im sajt upravo...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma odlepio sam jbte....

Jesi l ti uzeo u rezimu priority ili general onsale?

Puce im sajt upravo...

 

To je trebalo da bude kao priority, posle više ne znam šta je bilo, valjda je onda krenuo i general onsale. Juče sam bio na nekoliko momenata od nervnih slomova i lomljenja kompjuterskih periferija, jer taman izađem iz reda i krenem selekciju i onda pukne. I tako N puta. U jednom momentu se stabilizovalo, ali pokazuje kao da su samo VIP karte ostale, i predloži mi dve za 900 evrića. Ja rekoh gotovo je ovo. Na sreću, posle par minuta i sledećeg pokušaja, ponudili redovne karte i capnuo ih.

 

Nadam se da si do sada već uspeo i da si manje živaca potrošio nego ja :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...