Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Užasan kraj, jebiga. Celo ovo dešavanje sa "duhovnom majkom" u zadnjoj sezoni je čist višak - niti je dobro ispalo, niti je uverljivo, niti je imalo razjašnjeno otkud sada nemilosrdni serijski ubica ima osećanja. I na kraju završi kao drvosek negde u Kanadi ili gde već, jebote...Skroz bezveze. A onog Saksona sa ludačkim pogledom prepoznaješ da je ubica na 100 metara, dobro je da mu nisu dali "I am a killer" majicu. Totalno neuverljivo. Lithgow je bio zakon!573px-John_Lithgow_8_by_David_Shankbone.jpg

Edited by Filipenko
Link to comment
  • 5 weeks later...

odgledah konačnosezona kao takva i nije bila loša mada je bilo i boljih, ali kraj je sranjene znam ni ja tačno da opišem kako bih bila zadovoljna da se završilo (a svakako ne ni da su srećno pobegli u Argentinu), ali ovako svakako ne :isuse:

Link to comment
  • 4 years later...

Ja sam stigao do poslednje sezone juče i neću je odgledati. Ovoliki pad kvaliteta pamtim samo kod 24 i Mad men.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 5 weeks later...

Pa, new blood je dexter u punom sjaju, sve ono najbolje sto je bilo u prethodnim sezonama, ali kraj...

 

Meni su usta ostala otvorena dobrih deset minuta nakon odjavne spice, iz kojih sam hteo naizmenicno, a i u isto vreme da izgovorim bujicu psovki ali i divljenje...

Jbg, ja ovu seriju, sa svim njenim manama, naprosto obozavam ☹

Edited by Drako
Link to comment
  • 1 year later...
On 17.12.2021. at 21:50, Sara said:

Sta se desava sa povratkom Dextera?

Gleda li neko, ima li smisla?

Jas odgledo samo prvu sezonu pre sto godina i juce slucajno negde naleteo da ima ova new blood.. kreno sam sa namerom da izrivandujem™ svih 10 epizoda, al vec od pola prve epizode sam krenuo da gledam normalno i odgledao sve u cugu.. stos kaze sve u fullu, s tim sto ga je kraj slomio a mozda i nije, ko to zna, lopta je okrugla, batina ima dva kraja, pre zore ne svice..:fantom:

Link to comment
On 17.12.2021. at 21:50, Sara said:

Sta se desava sa povratkom Dextera?

Gleda li neko, ima li smisla?

 

Negde između odličnih početnih sezona i užasne poslednje... 

Ali fino zaokružena priča, ima suspensa, može se pogledati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...