Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Sedma bila solidna, sasvim lep set-up za veliko finale. Reko taman još jedna odlična sezona za kraj pa da se razilazimo....i evo sad mi se već napakovalo 2, 3 bajate epizode, bukvalno ne mogu da se nateram da gledam. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment

Meni jos zadnje 2 epizode kud i kamo prihvatljivije od prethodnih 5, mada je i dalje to jako tanko.

Inace tipujem da bakuta zavrsava u plastic room-u u zadnjoj epizodi...

Edited by ducca
Link to comment

Jako mi je glup momenat što Dexter nije ubio onog klinca no ga je uzeo da mu bude apprentice. Molio sam se u sebi da mu zabije nož i da ne ode na tu stranu serija, al malo sutra.No to nije ništa manje glupo od momenta u kome Vogelovu vija serijski ubica 5 epizoda, a ona sedi kući i čeka da ovaj dođe i na kraju dođe i odvede je :isuse: No šta znam, gledljivo mi je i dalje. :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

utepaše

Debru

:huh:ostala je jos jedna epizoda do kraja, na pragu su najglupljeg zavrsetka jednog serijala ikada. mislim da ni najdementniji pavijani ne bi mogli ovo da ocekuju od Dextera posle prvih par sezona

Link to comment

Ne znam šta misliš da će da se desi, ali sumnjam da je ta osoba iz spojlera muerto. Stvarno šteta što je poslednja sezona ponajgora, mnogo je ovo ispod dosadašnjeg nivoa, mooožda razrešenje malo popravi utisak.

Link to comment

Nije muerto, naravno, malo sam karikirao :) cak mislim da ce preziveti, ovaj ce utepati zlikovca i pobeci ce sa Hanom pred nosom policije. happy fckin endprve 4 sezone su bile mnogo mracnije od ovoga, i ozbiljnije, ovo sad je postala limunada

Link to comment

Jbga, nista bolje onda nego da se ne zavrsi hepi endom.Ja cuvam poslednju, i gledacu je krajem septembra sa finalem Njuzruma i premijerama Houmlenda, Simpsona, Saut Parka, TBBTa, Elementarija,..

Link to comment

A dobro je, nisam se jedini zajebao, pa odgledao prvo BB, pa onda Dekstera.Već sam se ispraznio na BB topiku. Kršina od krša kraj, mada kako su išle ove dve-tri sezone, bolje nije ni moglo da se očekuje.Samo da se nekako doteturaju.

Link to comment

Šteta, stvarno šteta što je najlošija sezona do sada dodatno usrana na kraju. Totalno odsustvo suspensa i tenzije u poslednje dve epizode, sa druge strane imamo Breaking Bad gde poslednjih 15 epizoda vrcaju od dinamike i naboja u svakoj sekundi. Što je najgore, Dexter je ranije uspevao u tome, sezone su bile odlične u celosti, od prve do poslednje epizode, ova osma je jednostavno nadrealno loša. :(

Link to comment

ova melodrama na kraju mi je stvarno too much... prvo to.a poenta ove poslednje scene sa drvosecom mi nije jasna. pa da su ostavili bez toga, vise bi imalo smisla (u svom tom besmilu poslednje sezone, iako je bilo par dobrih twistova), makar bismo mogli da pricamo o zaokruzivanju price, a ovako vise pitanja no odgovora... meh. mrzi me da pisem, ali odgledala sam poslednju epizodu, onako, reda radi.Hajlajt epizode i meni najbolji deo: kako je dekster odradio Saksona. Elegantno i bez previse drame. cap cap.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...