Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Hvala na linku.Pre nego sto ga skinem, jel ubacen database nakon zimskog prelaznog roka i da li su u Zvezdi Isah, Parker i kompanija? Kakve su im ocene?

Link to comment

Ja sam skinuo onu drugu databazu sa FM-Serbia.com koja je cini mi se bolja od ove 9.3.0. ili kako se vec zove.Uradjeni su transferi zakljuceni do 19. februara s posebnim naglaskom na JSL.Kod Zvezde,ocjene igracima nisu neke,narocito lose su kod Sisica,a ima i problem u tome sto Parker naprimer igra samo lijevo krilo,a Isah takodje iskljucivo krilne pozicije,Gvozdenovic igra lijevog veznog,ali takve stvari sredis u Editoru i dalje uzivas.

Link to comment
Ja sam skinuo onu drugu databazu sa FM-Serbia.com koja je cini mi se bolja od ove 9.3.0. ili kako se vec zove.Uradjeni su transferi zakljuceni do 19. februara s posebnim naglaskom na JSL.Kod Zvezde,ocjene igracima nisu neke,narocito lose su kod Sisica,a ima i problem u tome sto Parker naprimer igra samo lijevo krilo,a Isah takodje iskljucivo krilne pozicije,Gvozdenovic igra lijevog veznog,ali takve stvari sredis u Editoru i dalje uzivas.
shta si skinuo, da nisi Huge database?...
Link to comment
shta si skinuo, da nisi Huge database?...
Ma ne to,pogresno sam se izrazio,skinuo sam ovaj isti djavo sa transferima iz zimskog prelaznog roka,samo mi se cini da je ovaj bolji jer sam cuo na onom 9.3.0 ima dosta bugova.
Link to comment

ja slabo "konzumiram" zakrpe jer toliko igram da mi vreme do novog izdanja proleti :) ...mada ima dobra stvar za ubrzavanje igrice i onog dela dok ucitava, ali i samih tekmi...meni je vidljivo brzi i kao da nije na 512mb...probacu da izkopam link...

Link to comment
ja slabo "konzumiram" zakrpe jer toliko igram da mi vreme do novog izdanja proleti :) ...mada ima dobra stvar za ubrzavanje igrice i onog dela dok ucitava, ali i samih tekmi...meni je vidljivo brzi i kao da nije na 512mb...probacu da izkopam link...
To bi moglo biti od koristi. Obavezno stavi link ako uspes da nadjes. ;)
Link to comment
tema sa objashnjenjima, ne brini nisu virusi ili slicne gluposti kako je neko od klinaca pomislio :) ...

a evo i linka

meni je vidno ubrzao, nadam se da ce ti koristiti...

Hvala za link. Instalirano i radi. Ubrzo je malo al me još uvek ubija u pojam dok učitava između utakmica.Thanks anyway
Link to comment

dobro je za in-game brzinu, mene je jebavalo kad nameshtam taktiku pa zakuca da nece da zameni igraca...ako si na Large data i + ako imash vishe od jedne lige onda nema spasa...

Link to comment

ja sam na large data sa 1 ligom i ucitanim svim igracima iz svih zemalja. Znaci samoubistvo.Jbg to mi je neophodno da bi mogao da pronedjem sve indijance koji dolaze u Zvezdu. Dok sam pronaso Abubakara u Kini oci su mi ispale. Od svih nasih sadasnjih igraca nemam jedino Tutoru i Fereiru jer su mi trenutno preskupi.

Link to comment

Je li iko od vas pokusavao da vodi reprezentaciju???Ja nesto razmisljam da pocnem al se bojim da ce mi biti dosadno jer su utakmice rijetko a i nema transfera,pa da vidim ima li ko kakvo iskustvo s ovim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...