Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ja te ni za proslu godinu nisam ispostovao za neku ligu ili online match. Ako mi verujes, instalirao sam full fm22 kad se zavrsila premijer liga, odigrao par sezona sa citovanjem i to je to. Sad i u (pre)beti odigrao 26 sati od kojih sam pustio 16 sati fm dok mi komp bio upaljen da ako neko gleda statistiku pomisli da nesto radim a ostalih 8 sati blejao i pokusavao da kupim 4 igraca za Radnicki. Na kraju nisam uspeo i batalio :fantom:

Link to comment
On 30.10.2022. at 12:51, John Coltrane said:

Kakav crni popust, ja pazarujem FM bez razmišljanja zadnjih 12 godina.

 

Reko da oživim temu, da vidim jel neko za online meč, itd.

 

Betu igram sa više klubova samo po jednu sezonu i u tom će i full verzija.

 

 

 

Jes poceo da igras? Sto se tice online-a ja tek treba da instaliram narodsku verziju pa moz se dogovorimo. Ja pre jedno 8-9 godina igrao celu ligu sa 3-4 lika al sam skroz zaboravio kako sve to funkcionise. Da navatamo jos nekog pa da peglamo neku ligu tipa jednom nedeljno?

 

Zavrsio dokumentarac Welcome to Wrexam pa uzeo da igram sa Wrexamom. Bem ti igru i ko je izmisli. Odavno nisam igrao ispod 2/3 lige i ubija me ovaj broj utakmica, konstatan transfer rok (jebeno sam doveo na free jedno 20 igraca) i fatigue. Evo 30 kola sam prosao, prvi sam ali me lagano stizu. Za 30 kola nisam uspeo dva igrca da sastavim da imaju liniju izmedju sebe jer se igra ponekad i 3 utakmice za nedelju, nekad samo sa danom odmora. A igrac ako ne igra 2 utakmice za redom odmah mu pada vrednost. Palmer - ST propustio jedno 5 utakmica jer em se povredio em ne igram sa taget menom sa 400K mu je cena pala na 10K, a taman sam se poradovao da ga prodam i povadim malo finansije. Avaj. Plus sto majlsovi puleni kako izbace neki patch tako mi sjebu taktiku. Ovo mi je najposteniji sejv poslednjih 7 godina. Nista sejv pred tekme, nista editor. Dobio Everton u FA kupu, kuci igrao 0:0, igrali sa najacim timom. Ja: 18 suta ka golu, 6 u okvir. Everton: 3 suta ka golu 1 u okvir. Kuci me dobili 2:0 ali sam komotno mogao da ih prodjem jer sam opet imao 15 prema 5 suteva ka golu ali sta da radim kad ne mogu da nadjem normalnog defanzivca, koji nema 38 godina i moze da odigra 2 spojene utakmice.

 

Pratim i Pool kroz news feed i umirem od smeha. Napravili su klona od Klopa u igri. Povredjeni Keita, Ox, Thiago, Fabinjo u stilu klasicnog Klopa umesto da kupi midfildera kupio je desnog beka a Trenta prebacio u centar :) Mada, da ne gresim dusu risrcheri za pool su Trentu stavili da moze da igra desnog beka, inside atakera, i 2 pozicije na sredini.

Link to comment
22 hours ago, Zlurad said:

 

Jes poceo da igras? Sto se tice online-a ja tek treba da instaliram narodsku verziju pa moz se dogovorimo. Ja pre jedno 8-9 godina igrao celu ligu sa 3-4 lika al sam skroz zaboravio kako sve to funkcionise. Da navatamo jos nekog pa da peglamo neku ligu tipa jednom nedeljno?

 

Zavrsio dokumentarac Welcome to Wrexam pa uzeo da igram sa Wrexamom. Bem ti igru i ko je izmisli. Odavno nisam igrao ispod 2/3 lige i ubija me ovaj broj utakmica, konstatan transfer rok (jebeno sam doveo na free jedno 20 igraca) i fatigue. Evo 30 kola sam prosao, prvi sam ali me lagano stizu. Za 30 kola nisam uspeo dva igrca da sastavim da imaju liniju izmedju sebe jer se igra ponekad i 3 utakmice za nedelju, nekad samo sa danom odmora. A igrac ako ne igra 2 utakmice za redom odmah mu pada vrednost. Palmer - ST propustio jedno 5 utakmica jer em se povredio em ne igram sa taget menom sa 400K mu je cena pala na 10K, a taman sam se poradovao da ga prodam i povadim malo finansije. Avaj. Plus sto majlsovi puleni kako izbace neki patch tako mi sjebu taktiku. Ovo mi je najposteniji sejv poslednjih 7 godina. Nista sejv pred tekme, nista editor. Dobio Everton u FA kupu, kuci igrao 0:0, igrali sa najacim timom. Ja: 18 suta ka golu, 6 u okvir. Everton: 3 suta ka golu 1 u okvir. Kuci me dobili 2:0 ali sam komotno mogao da ih prodjem jer sam opet imao 15 prema 5 suteva ka golu ali sta da radim kad ne mogu da nadjem normalnog defanzivca, koji nema 38 godina i moze da odigra 2 spojene utakmice.

 

Pratim i Pool kroz news feed i umirem od smeha. Napravili su klona od Klopa u igri. Povredjeni Keita, Ox, Thiago, Fabinjo u stilu klasicnog Klopa umesto da kupi midfildera kupio je desnog beka a Trenta prebacio u centar :) Mada, da ne gresim dusu risrcheri za pool su Trentu stavili da moze da igra desnog beka, inside atakera, i 2 pozicije na sredini.

 

Dobro me podseti, to mi je na listi za gledanje - Mac iz Filadelfije je skoro kupio Vreksam (ili je suvlasnik, tako nešto).

 

Ja sam odigrao skoro celu sezonu sa UTD na Beti, a obzirom da je juče izašla full verzija spremam se da počnem ponovo, ovaj put sa 100k + igrača.

Zadnjih par dana je Beta bila nepodnošljiva za igranje.

 

Što se tiče neke zajedničke lige ja sam za, mada sam online igrao samo versus mode.

 

Link to comment
27 minutes ago, John Coltrane said:

 

Dobro me podseti, to mi je na listi za gledanje - Mac iz Filadelfije je skoro kupio Vreksam (ili je suvlasnik, tako nešto).

 

Ja sam odigrao skoro celu sezonu sa UTD na Beti, a obzirom da je juče izašla full verzija spremam se da počnem ponovo, ovaj put sa 100k + igrača.

Zadnjih par dana je Beta bila nepodnošljiva za igranje.

 

Što se tiče neke zajedničke lige ja sam za, mada sam online igrao samo versus mode.

 

 

Dobra je serija, malo lici na one americke "Last chance U" ali sa manje dreke i vise humora. I malo je uproscena ali zabavna za gledanje. Wrexam su kupili pre godinu i po dana Rajan Rejnolds aka Deadpool i Rob MacElheny (za njega si u pravu) - 50-50 kovlasnici. Sklopili finansije kroz tik tok kao glavnog sponzora (pa rajan troluje skoro svaki dan po tiktoku), sa expedijom i sa jos nekim i budzet im je generalno prilicno visok za klubove u cetvrtom rangu takmicenja. Naravno, u fm-u sa ovim budzetom uzimas prvo mesto lagano posle prve sezone, u RL se Wrexam u prvoj sezoni plasirao u plejof i izgubili, sad u drugoj dele prvo mesto ili su tu negde. Za igranje fm-a moze da bude zanimljivo. Osim sto ima bezobrazno veliki broj utakmica, povreda i ostalih sranja. Ja osvojio prvo mesto sa 20 boda razlike pa sam naravno poceo da se igram sa atributima. Iskopirao DeBrujneove atribute nekom random liku, stavio mu klauzulu od 150M, cisto da vidim sta ce da uradi u cetvrtoj ligi i da li ce da napreduje ili ne i kad ce psg ili siti da ga kupe :) A sve samo sto je (ne)beta TEK neigriva. Ovako cu da se zajebavam jos neko vreme, mozda dok ne prodje mundijal pa kad ispeglaju bagove da krenem sa normalnim full sejvom.

 

Ajd da se prisetim kako smo igrali, bas je bilo zabavno :)

Link to comment
  • 2 months later...
14 hours ago, Moća said:

Nasao, cak sam i nasao graphic pack, e sad moram da nadjem krek za verziju 7.0.2

 

Evo ti probaj da iskopas nesto odavde. Vidim da je lik napravio sajt pre 2 godine, nisam kliktao na sve linkove ali onih par koje jesam je radilo (osim same igre koju imas). Mada ako ti se toliko igra lakse je da nadjes negde da ga kupis jer je cena verujem smesna

 

https://fm2007guy.wordpress.com/

Link to comment

Nasao sam instalaciju i patch i sve samo nisam krek. Al poceo sam sa Wrexamom sto Rajan Rejnolds da bude bolji od mene :fantom: treba iskopati nekog ljudskog golmana i desno krilo i napadaca i...

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

eastwood st, watson cm to tie sigurica..

 

a el igrate posteno™?

ja recimo volem uzmem nekog iz 4 lige, al pre nego sto krenem, u creation masteru im dodam most notable igrace irl koje su imali sve do '22 i jos ih pocastim sa 100m budzeta i onda lagano... treca liga engleska a osvaja se uefa cup... kikiki :fantom:

 

Link to comment
12 hours ago, Moća said:

Nasao sam instalaciju i patch i sve samo nisam krek. Al poceo sam sa Wrexamom sto Rajan Rejnolds da bude bolji od mene :fantom: treba iskopati nekog ljudskog golmana i desno krilo i napadaca i...

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Imas jednog decaka, zove se Freddy Adu, mozda pomogne. On postane najbolji napadac na svetu :lolol:

 

 

@Shaq Ja igrao posteno do pre jedno 7 godina, od tad odigram polusezonu i smorim se. Sad sam krenuo isto od vanarame, usao u ligu 1 i shvatio da je previse maltretiranja. Cak i sa Wrexamom koji ima budzet kluba iz lige 1 komotno ulazis u minus posle prve sezone. Nagradni fondovi liga ispodd champinshipa su uzasni, mislim da je 20K funti za prelz iz lige u ligu, posete stadionima onako mali, i jedino ako te bas usere sa igracima ili sa nekim fa kup parama mozes da izlazis iz lige u Ligu. Ja u prvoj sezoni posle Vanarame potpisao Longstafa (iz Njuke) na free sa platom od oko 1000 funti nedeljno, pa ga prodao za 5-6 miliona sezonu kasnije al je cak i sa tim parama na kraju sezone balans u crvenom a gazde smanjuju budzete. Ono, svaka cast svakome na pozrtvovanju ali konstantno hvatam sebe kako 4 sata u real tajmu skautujem igrace, od tima do tima, proveravam happines, omiljene timove, pricam sa agentima da bi posle 4 sata udario continue i opet nastavio jos 4 sata u potragu za igracima. Ladno sam Ligu 2 igrao jedno 120 sati, od cega mi je 100 sati samo skauting. Jebo ti to, naucio sam imena i prezimena polovini igraca ispod Champinshipa

Edited by Zlurad
Link to comment
54 minutes ago, Zlurad said:

 

Imas jednog decaka, zove se Freddy Adu, mozda pomogne. On postane najbolji napadac na svetu :lolol:

 

 

@Shaq Ja igrao posteno do pre jedno 7 godina, od tad odigram polusezonu i smorim se. Sad sam krenuo isto od vanarame, usao u ligu 1 i shvatio da je previse maltretiranja. Cak i sa Wrexamom koji ima budzet kluba iz lige 1 komotno ulazis u minus posle prve sezone. Nagradni fondovi liga ispodd champinshipa su uzasni, mislim da je 20K funti za prelz iz lige u ligu, posete stadionima onako mali, i jedino ako te bas usere sa igracima ili sa nekim fa kup parama mozes da izlazis iz lige u Ligu. Ja u prvoj sezoni posle Vanarame potpisao Longstafa (iz Njuke) na free sa platom od oko 1000 funti nedeljno, pa ga prodao za 5-6 miliona sezonu kasnije al je cak i sa tim parama na kraju sezone balans u crvenom a gazde smanjuju budzete. Ono, svaka cast svakome na pozrtvovanju ali konstantno hvatam sebe kako 4 sata u real tajmu skautujem igrace, od tima do tima, proveravam happines, omiljene timove, pricam sa agentima da bi posle 4 sata udario continue i opet nastavio jos 4 sata u potragu za igracima. Ladno sam Ligu 2 igrao jedno 120 sati, od cega mi je 100 sati samo skauting. Jebo ti to, naucio sam imena i prezimena polovini igraca ispod Champinshipa

pa nisam ni ja igrao jedno 7 godina, nasao na kompu stari folder kompletno prebacenog fm07, pa bio uzeo da ga probam u compatibility mode-u i radi :)

lm, u sustini nemoguce je igrati na posteno, zato je i deknem pre pocetka 100-200m u taj klub, sve na very easy, i bukvalno za sat vremena gotovo godina, samo teram next, nista razgovor sa igracima, menjanje povredjanih, pustam i bez golmana :D

jedino priprema traje oko pola sata, zavisno dal radim trejdove, a sto kazes, bukvalno znam sve igrace napamet i kako se ko razvija..

 

city me bio iznervirao, pa sam posle toga ukljucio opciju da me ne mogu ni smeniti..

krenuo sa 220m(jbg ne moze vise :lol: ), odradio trejdove fazon tipa distin i reyna za sneijdera, heitingu i emanuelsena.. pa dunne za freda, abidala, reveliera itd, jos doveo ronaldinha za 120m, i oni mi dadose otkaz, iako sam zavrsio drugi, ne moze u prvoj sezoni niko biti blize celziju od -20, ispostovao sve finansije, sem za transfere(-180m), al nezahvalnoj stoki u upravi malo..:fantom:

 

tako da ono, samo no sikiriki... da dodjem iz cetvrte lige i osvojim premier ligu, treba max 6 sati..:fantom:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...