Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

2 hours ago, Moća said:

Gde da ga skinemo sa tim pecom za danasnje sastave?

 

imaš celo uputstvo ovde: https://champman0102.co.uk/showthread.php?t=3863

 

ja sam čak uspeo na MacBook-u da ga poteram, sa svim ligama uključenim :D

 

mada mi je posle par meseci (u igri) nešto "puklo" i gomila igrača dobila negativne ocene (tipa shooting je -1) i ima ispod 18 godina, tako da sam batalio igranja nakon toga.

Link to comment
On 1.3.2020. at 15:26, maharaja said:

A najbolje od svega što taj CM na današnjim mašinama LETI

Odlicna je taktika 4-3-2-1. Sad pikam Romu. :) Za sezonu 2002/2003 sam kupio Ronaldinha,on i Totti ima da prave dar mar na AMC. 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

da, da, to sam ispratio, nego hteo bih da igram sa ortakom koji ne zivi kod mene jelte :D nekako u nekom virtuelnom LANu ili preko nekog servera, ne znam koje su opcije dostupne

Link to comment
  • 1 month later...

Sekta tužila FM. :isuse:

 

Sad kad na FM 2021 igrica padne svaki put kad United treba da osvoji titulu... :happy:

 

Što me podsjeti: šta li je onda Liverpool uradio kad mu se to desilo u stvarnosti? :huh:

Link to comment

The club also argues that Sega and SI have infringed its trademark over its logo by not using the official Manchester United crest in the game, instead “replacing the club crest with a simplified red and white striped logo”.

 

United claims this “deprives the registered proprietor of its right to have the club crest licensed”.

 

https://www.theguardian.com/football/2020/may/22/manchester-united-sues-football-manager-makers-over-use-of-name

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Sekta tužila FM. :isuse:

 

 

Vidi se ko ima smisla za biznis™ u doba korone :fantom:

 

Obzirom koliko paretina uzimaju iz sezone u sezonu, a koliko ne unapredjuju igru i meni dodje da ih tuzim...

Link to comment

Man utd je jos pre izlaska fm20 najavio tužbu protiv sege jer "dozvoljava" da se ubacuju slike, logoi i grbovi klubova. Pa kad nisu mogli nista sa segom onda su pretili fan sajtovima koji prave dodatke, tako da je fm-scout izbacio i saopštenje da vise neće da hostuju nista od dodataka "jer tuzba".

Alavo na pare

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

A ne razumem, kad instaliras fresh FM nema Uniteda u njemu, nego neki zamenski klub? Znam da je onomad Juventus bio nesto tipa Zebras.

Sta je sa imenima igraca Uniteda a i ostalih timova?

Link to comment

Ma imaš manchester, normalno ime, normalni igrači. SI ima pravo na korišćenje koje je dobila od premijer lige. Pa posto ne mogu da tuze za to onda bi da tuze sto je generisan logo (bez dodatka) i zbog dodataka.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...