Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ispravka, koliko god da traje beta u igrici (jednu dve tri sezon, nebitno) ja sam mislio na vremensku ogranicenost pre datuma izlaska. Dakle ljudi se zale da nemaju mogucnost igranja bete sve do izlaska full verzije (samo jednu nedelju, ne dve nedelje sto je razmak od betw do full)

Link to comment

mogao si betu igrati samo jednu sezonu ali si mogao da nastavis kada izadje full igra. tako je ranije bilo. nikada nisam igrao betu bas zbog ovoga, nije mi bilo smisla da igram samo sezonu.

 

ja sam mnogo pizdio zbog me prethodne dve godine i ako ne bude poboljsanja ne verujem da cu mnogo igrati. postali su mnogo lenji i umesto da ispravljaju ono sto je najvaznije u igrici oni ubacuju neke features bez kojih se komotno moze igrati (press conf, twitter feed etc...)...

 

Link to comment

Meni je menadzer otisao dodjavola onog momenta kad su uveli pitch-view, mislim da je to bilo oko 2010. Tad je engine igre prestao da bude cista statistika i poceo bivati neka simulacija koja, evo 10 godina kasnije, i dalje ne radi perfektno.

 

Bagovi tipa svaki korner je gol, 1na1 promasaji, 30 suteva 0 golova su tada izmisljeni.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Meni je menadzer otisao dodjavola onog momenta kad su uveli pitch-view, mislim da je to bilo oko 2010. Tad je engine igre prestao da bude cista statistika i poceo bivati neka simulacija koja, evo 10 godina kasnije, i dalje ne radi perfektno.

 

Bagovi tipa svaki korner je gol, 1na1 promasaji, 30 suteva 0 golova su tada izmisljeni.

Počelo je to i ranije...

 

Poslenji dobar engine je bio 2006... 2005 je imao bagova (Fabian Cipot je mogao da4-5 golova na većini utakmica, jer je imao neke 20-ke na skoku i pozitioningu, a igrao je D/F C), pa je to ispeglano na 2006 i tu je manje više relano sve bilo...

 

 

Link to comment

Novine su pertle na cipelama i dugmici na kosulji/sakou. 

 

Slazem se da su lenji, ali i previse bezobrazni da im se ponavljaju iste greske zadnjih x sezona. Ipak FM je kao droga, uzimam je bez obzira na sve.

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Počelo je to i ranije...

 

Poslenji dobar engine je bio 2006... 2005 je imao bagova (Fabian Cipot je mogao da4-5 golova na većini utakmica, jer je imao neke 20-ke na skoku i pozitioningu, a igrao je D/F C), pa je to ispeglano na 2006 i tu je manje više relano sve bilo...

 

U pravu si, prvi 2D pitch je bio CM4 2004te godine, verovatno najgora igra u serijalu, CM je brzo zamro posle toga i sve je preslo na FM.

 

Mislim, volim ja da gledam 2D pitch (3D mi se nikad nije dojmio), zabavno je, ali bagovi frustriraju pogotovo ako pucaju na neku realisticnost.

Link to comment

Jbt pola dana se zezam sa ubacivanjem facepacka i nece. Malo ceprkao, odigrao samo pripremnu provi U23 (1:1), iako mi je graficka losa ne secka mi 3D obzirom koliko se zali vecina.

Na prvi pogled mi izgelda prenatrpano.

Link to comment

Ja sam na 1.7. jos ronjam staff i treninge i po igrici generalno.

Inter ima 5 od 10 najboljih trenera na celom FM, niko iz ITA ni da pomisli da predje kod mene.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...