Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Neves je zver, a tek mu je 24. Ja sam se dvoumio izmedju njega i Lucas Silve (ovog sto je sad u Realu) ali sam uzeo ovog drugog, bio je jeftiniji.

ruben-neves-overview-att.png

 

ruben-neves-history-care.png

 

 

@ glas razuman

 

Ipak sam slagao, na FM14 sam kiksirao prvu sezonu -_-

english-premier-division.png

 

 

Kad bi malo vise zazivela ova tema, joj toliko me raduju ovi postovi da sam batalio drugo poluvreme u Torinu :lol::ajde:

Link to comment

@ glas razuman

 

I ni po koju cenu ne diraj Runija. Trend FM15 je da dobri igraci peglaju dobro i posle 30te

 

wayne-rooney-history-car.png

Link to comment

Pa napisi koju, nemoj da ti bude teskom. Ajde malo da zivne ovaj topic i tako pricam sam sa sobom i na ivici sam da mi ovo budu dresovi za novu sezonu 

 

katarina-popovic-straitjackets.jpg

Link to comment

Pa napisi koju, nemoj da ti bude teskom. Ajde malo da zivne ovaj topic i tako pricam sam sa sobom i na ivici sam da mi ovo budu dresovi za novu sezonu 

 

 

Nisam ja neki igrač, ali postaviću kad budem negde na pola sezone. Ja inače užasno sporo igram, volim svašta nešto da gledam..

Link to comment

ima nekoliko nelogicnih stvari ovde.

 

npr uzeo sam pereyru iz juventusa za dzabe i onda godinu dana kasnije mi nude 40 miliona za njega.

 

sada ista situacija i sa nainggolanom. bio na transfer listi u romi, uzeo ga za 2,2 miliona i sada ga zele nazad posle dve sezone.

Link to comment

Taj algoritam za kupi-prodaj nisu menjali još od 2005, rekao bih... Meni je to bio sport, da jednog igača zavaljam po 2-3 puta velikim timovima...

Link to comment

ma ok je to, samo da juventus plati 40 miliona za igraca kojeg godinu dana ranije nisu hteli ostaviti u ekipi.

 

inace i meni je to omiljeno. kupis igraca do 20 miliona i onda ga prodas za bar duplo vise. i sad vec imam nekoliko iskautiranih brazilaca koje cu dovesti kao klince i stavicu ih u vatru kada budu prodati starteri. tako sam na '13 valjda sa volendamom napravio najbogatiji klub na svetu.

 

 

nego sad sam dobio ponudu od 79 miliona za lucasa romera. sad ne znam da li je pametno da ga prodam. 

 

 

28ba6b11a1.jpg

Edited by 189-
Link to comment

@ answer

 

Ja u zadnje vreme odigram samo 2 velika sejva (od novembra do novembra) , kad vec pricamo o sporisti.

 

@ 189

 

Zavaljaj ga, ja sam ga prodao i za manje novca Zenitu da bi ga Zenit prodao Cityu posle par sezona za iste pare. Dojma sam da je L.Romero na 14 bio bolji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...