Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

mnogo mi je spuki taj search na fejs buku..od svih 231 B.R. u srbiji on mi izbaci prvog bash tog koga poznajem i trazim a da pri tom nemamo ni jednog zajednichkog prijatelja i otkud on zna da je bash taj B.R. bash taj kog ja poznajem?...spuukkii..

Edited by ivy
Link to comment
mnogo mi je spuki taj search na fejs buku..od svih 231 B.R. u srbiji on mi izbaci prvog bash tog koga poznajem i trazim a da pri tom nemamo ni jednog zajednichkog prijatelja i otkud on zna da je bash taj B.R. bash taj kog ja poznajem?...spuukkii..
Ocigledno da nisi baksuz kao ja, meni se desavalo da izvrtim preko 100 osoba da bih nasao tu koju trazim...
Link to comment
mnogo mi je spuki taj search na fejs buku..od svih 231 B.R. u srbiji on mi izbaci prvog bash tog koga poznajem i trazim a da pri tom nemamo ni jednog zajednichkog prijatelja i otkud on zna da je bash taj B.R. bash taj kog ja poznajem?...spuukkii..
Mozda ga imas njegov email u svom email adresaru, pa ga odatle prepoznao.
Link to comment
Mozda ga imas njegov email u svom email adresaru, pa ga odatle prepoznao.
nemam,spuki je jako..posebno shto na choveka nisam pomislila 7godina a poslednjih 12dana se muchim da se setim kako se preziva da bih ga potrazilai nemam nishta o njemu nigde i nishta zajednichko... :blink:
Link to comment

@feindouno hvala!najspuki u vezi #@ mi je - deca koja su se rodila u poslednjih 5- godina cije slike roditelji kace i cak otvaraju decije profile. sve to kul, ali sta ako odrastem i shvatim da ne zelim da budem deo el grande soc. mreze, a moje fotke vec pothranjene u secerkovom steku, jedino da menjam pol, automatski

Link to comment
mnogo mi je spuki taj search na fejs buku..od svih 231 B.R. u srbiji on mi izbaci prvog bash tog koga poznajem i trazim a da pri tom nemamo ni jednog zajednichkog prijatelja i otkud on zna da je bash taj B.R. bash taj kog ja poznajem?...spuukkii..
Mislim da je cak dovoljno da neko od tvojih friends ima nekog od njegovih friends u adresaru. Sto je vec sasvim moguce.
Link to comment
najspuki u vezi #@ mi je - deca koja su se rodila u poslednjih 5- godina cije slike roditelji kace i cak otvaraju decije profile. sve to kul, ali sta ako odrastem i shvatim da ne zelim da budem deo el grande soc. mreze, a moje fotke vec pothranjene u secerkovom steku, jedino da menjam pol, automatski
haha, realno ovo je u domenu istog roditeljskog greha kao i krshtenje dece.
Link to comment

probaj da se setis nekog imena iz OS recimo, sa kim sigurno nisi u kontaktu ili neku drugaricu/druga iz kraja koji si promenila pre X godina, pa vidi. A da je spuki, jeste :DAko imas nekog Petra Petrovica ili Janka Markovica ili tako neko ime, a nisu ti prijatelji jos, probaj tako :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Definitivno je spuki. Pokusao sam da nadjem osobu sa kojom bobtepita od kad nisam u kontaktu i sa kojom niko koga znam isto toliko nije u kontaktu, a da ima veoma cesto ime. Prvi izbor je pao na izvesnog Nikolu Jovanovica. Prvih dvadesetak rezultata su bili razni sa kojima imam zajednicke prijatelje na fejsu, a prvi sledeci ovaj kog sam zamislio. Drugi kandidat je bio Goran Ilic sa kojim sam isao u osnovnu skolu od drugog do cetvrtog razreda i posle toga sam ga samo jednom sreo, a i to je bilo davno. U rezultatu pretrage je naravno bio na prvom mestu. Dalje nisam smeo da trazim.

Link to comment

zato sam ja stavio da sam zavrsio skolu u mongoliji a da sam rodjen u juti pa nema vampira :fantom:a rodjen sam 1905 trenutacno

Edited by bradilko
Link to comment

Ne pise mi nigde ime osnovne skole, niti bilo cega sto bi moglo da nam bude zajednicko osim godine rodjenja. Nije nam isti ni rodni grad, ni trenutno prebivaliste, ni bilo kakva interesovanja sportska, kulturna, naucna...Sutra cu nesto da probam :fantom:

Edited by Delija67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...