Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Dobro me podsjeti. Koja je fora sa tim grupama, fan stranama ili kako vec, kao "uclanite se da vidite kako Severina prdi", karikiram... sta se desi kad neko to lajkuje ili udje u tu grupu? Vidim ljudi se masovno primaju a nikad nisam pokusavao.

Link to comment
Dobro me podsjeti. Koja je fora sa tim grupama, fan stranama ili kako vec, kao "uclanite se da vidite kako Severina prdi", karikiram... sta se desi kad neko to lajkuje™ ili udje u tu grupu? Vidim ljudi se masovno primaju a nikad nisam pokusavao.
Danas sam bio pozvan u neku takvu grupu, ali nije bilo dovoljno da se samo džojnuje (što bih, ajd, preživeo), nego je posle toga bilo neophodno proći jednu _lažnu_ kepču - dugmići na njoj su ustvari preusmeravani na lajkovanje nekih šestih strana - a ne bih ni primetio da me Firefox NoScript addon nije upozorio! Dakle, ko zna šta se tu lajkuje, neki govor mržnje ili reklamne poruke, no šta god da je, od mene ne dobijaju ni klika :-)Grupa je u međuvremenu izgleda obrisana - usput, evo šta je bila nagrada za džoinovanje:http://www.youtube.com/watch?v=6B26asyGKDo
Link to comment

Obično tako sakrivaju linkove do tekstova na sajtovima kojima pokušavaju da povećaju posećenost. Drugim rečima - zašto praviti zvaničnu stranicu sajta i jedva skupiti 2-3 hiljade fanova za mesec i više kad možeš da skupiš 80000 za nedelju dana ako staviš neki bombastičan naslov na stranicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...