Jump to content

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Pa, missim... Sa ovakvim stajlingom admina... Ono, zavesa, trenerka, instrument™...
...i srebreni Само Самсунг Србина Спасава u pozadini.^_^prošarala sam samo po wallu. fotke su mi skroz promakle.
Link to comment

Meni nije jasno zasto me dodaju u friendove neke osobe koje:1) ne poznajem licno vec samo likom, tj znam ko su2) kada se sretnemo na ulici ne kazu ni zdravoMislim, sta koga briga sta ja radim i kakve fotke besim ako ima priliku za RL kontakt koju ignorise?Sad cu sve to da amputiram...

Link to comment

Je l' skuplja neko od vas sličice Afrika 2010?post-307-12687761617004.jpgUopšte nije jednostavno popuniti album kao recimo Životinjsko carstvo, pošto se ne pojavljuju sve sličice podjednako često (pored običnih, ima retkih, veoma retkih i super retkih). Trenutno imam 215 od 265.

Link to comment
Je l' skuplja neko od vas sličice Afrika 2010?post-307-12687761617004.jpgUopšte nije jednostavno popuniti album kao recimo Životinjsko carstvo, pošto se ne pojavljuju sve sličice podjednako često (pored običnih, ima retkih, veoma retkih i super retkih). Trenutno imam 215 od 265.
Popunio sam ga prekjuce :)
Link to comment
Uopšte nije jednostavno popuniti album kao recimo Životinjsko carstvo, pošto se ne pojavljuju sve sličice podjednako često (pored običnih, ima retkih, veoma retkih i super retkih). Trenutno imam 215 od 265.
Ja se ubih sa Zivotinjskim carstvom, imam 100ak slicica u albumu, i jedno 50-60 duplikata. Vise sam i odustao da skupljam :-/
Link to comment

Je li ko overio ovo?Ja ne mogu nocas da gledam, spremam neki kolokvijum za sutra, pa ne bih da se dekoncentrisem ako klip stvarno radi. Opet, ako je neko sranjce k'o 'my twin haunts me' ne bih da se razocaram. :)

Link to comment

Nemam Fejs (pomalo mi postaje jasno što propuštam), ovo sam dobila na mail, dakle dopis sa dotične mreže. ...dok je prekrasno sunce boje jantara obasjavalo nebo boje safira, moje su smaragdne oči ugledale tvoju zlaćanu kosu, a obrazi su mi se prelili grimizom i odali tvojim očima boje topaza i otkrile im biserno čistu ljubav na opalnoj livadi, posutoj cvijećem boje ametista.:heart:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...