Jump to content

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

ja imam neku poznanicu koja je kao in a relationship with .. neko ime i prezime. i on joj stalno komentarise sve i svasta. u njegov profil kada udjes, ono ranije, ne vidis nista, skroz zakljucano, ne vidis prijatelje, ali sada kada se otkljucao fb, on(a) nije podesio/la da opet skloni prijatelje. i medju prijateljima ima samo pet sosajeti ljude (sve stranci) i nju. verovatno on i ne postoji. meni smesno, mnogo.

Edited by vin
Link to comment
Ne mora da znači. Ima dosta ljudi koji igraju FB igre, a u nekima je skoro pod obavezno imati više profila da bi bio konkurentan (npr. Mafia Wars). cool.gif
uuuuu jeste. svi ovi su imali neki farmville, pet society koznasta
Link to comment
slatki su. uredno su čestitali mladiću rođendan i poželeli da ih je što više takvih.
Pa, missim... Sa ovakvim stajlingom admina... Ono, zavesa, trenerka, instrument... 20741_250729471810_187737471810_3724442_4314996_n.jpg
Link to comment
nema vise da vam izvlacim ovde fb budalastine. ja se ugasila!
svaka cast vinic, ja jos bolujem od fezbuk bolesti mada smanjujem postepeno, pa se mozda i skroz ugasim. al dok sam jos tamo, jel igra neko 'top gun' igricu i jel cemu? :D
Link to comment
svaka cast vinic, ja jos bolujem od fezbuk bolesti mada smanjujem postepeno
i ja sam smanjivala postepeno, i kapiram da cu se vratiti, ali neka ga jedno vreme da osetim visak slobodnog vremena. i ustvari, jako mi je zao samo zbog iventova. ali imam drugaricinu sifru (ona zna, naravno). :D u tom smislu, nisam se skroz skinula sa fb-a, 10% mi je dusha tamo i dalje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...