Jump to content

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

meni se iskljucivo nude neki lazni zenski profili sa po 1 sexy slikom. pretpostavka je da manijak ceka da ga kontaktiras i onda trazi fotke (po onoj prici sa neke od prethodnih strana zbog koje je lik zaglavio 15 godina u zatvoru)

Link to comment
Marija kaže da je uznemiravanje trajalo skoro mesec dana i da je prestalo tek kada mu se devojčica, po savetu psihijatra, usprotivila.
Zaista mi nije jasan ovaj mazohizam. Zašto je (ako je već došlo do psihijatra) problem promeniti broj telefona (ako već dotični aparat nema mogućnost blokiranja određenog broja) i blokirati spamera na fejsbuku?Ljudi su počeli da preteruju sa naduvavanjem ličnih tragedija. <_<
Link to comment
Zaista mi nije jasan ovaj mazohizam. Zašto je (ako je već došlo do psihijatra) problem promeniti broj telefona
nisam bas skapirala pricu - da li je doslo do roditelja? mislim, odmah? Edited by PointTaken
Link to comment
jel moze neko da objasni koja je svrha laznih profila na fejsu? krajnji domet je da posaljem svoje gole fotke nalozen ribom sa 1 slikom u profilu?
Svrha laznih profila je da (jedan od razloga) neko ko je u vezi/braku moze da upoznaje druge ljude da se njima druzi/seksa a da njihova polovina ne sazna za to...
Link to comment
Svrha laznih profila je da (jedan od razloga) neko ko je u vezi/braku moze da upoznaje druge ljude da se njima druzi/seksa a da njihova polovina ne sazna za to...
upravo.svrha fejsbuka je u 60% slucajeva upravo ta.fejsbuk je sranje, i stalno hocu da ga ugasim, a nesto me vuce da to ne uradim. odvratna droga. odvratno.
Link to comment
Svrha laznih profila je da (jedan od razloga) neko ko je u vezi/braku moze da upoznaje druge ljude da se njima druzi/seksa a da njihova polovina ne sazna za to...
Ne mora da znači. Ima dosta ljudi koji igraju FB igre, a u nekima je skoro pod obavezno imati više profila da bi bio konkurentan (npr. Mafia Wars). cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...