Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Dugujem izvinjenje svim clanovima grupe o Seselju. Ovo je za mene ipak gore i uzasnijehttp://www.facebook.com/group.php?gid=191261264566&ref=nf

U vreme sveopsteg pomanjkanja moralnih i mentalnih vrednosti, malobrojni intelektualci i ljudi sa licnim identitetom i integritetom prolaze kroz svojevrsnu Golgotu u vidu diskriminacije, izvrgavanja ruglu, nipodastavanja. Neretko su takve osobe zrtve mobinga, izlozene psihickoj torturi prosecnih kolektiva i jos prosecnijih rukovodilaca istih. Ova menazerija, udruzena u beslovesnoj sprezi, unistava coveka u kome vidi potencijalnu konkurenciju,perfidno ga dovodeci do stanja krize identiteta i osecanja nepripadnosti i alijenacije. Ova grupa za cilj ima okupljanje ljudi sa istim/slicnim problemima, i osmisljavanje metoda za prezivljavanje i prevazilazenje gorepomenute Golgote, izazvane aktivnostima neljudskog faktora. Iznesite svoja iskustva i predlozite nacine za otpor i odolevanje, kao i prevenciju.

Link to comment

^ suština.Dodala bih one koji se učlanjuju u grupe tipa one gore pomenute ''stigla sam na red i za sise i za mozak'' i slične samoproklamirajuće i ''samospoznajne''.

Link to comment

Koji kriminal je ovaj fejsbuk postao. Sad su pocele da stizu notifikacije da je neko prokomentarisao neku moju sliku a kad kliknem na to prebaci me na neku glupavu aplikaciju :(Mrzim aplikacije.

Link to comment
Odusevljava me taj poriv za poziranjem u veceima kojekakvih kafica i diskoteka.
U moje vreme je bilo - ne možeš da budeš Majspejs kurva ako nemaš slike iz WC-a...E sad, era Majspejsa je prošla...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...