Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

koji sam ja luzer. jedina nam je komunikacija bila da se svadjamo jer sam ja matori drkadzija koji te nervira. umesto da sam bio fin i pristojan i postao tvoj drug isuse.gif je l nije sramota voleti ribe psihopate? unsure.gif
Pa znas sta kaze Snoop Dog 'Ain't No Fun If The Homies Can't Have None' http://www.youtube.com/watch?v=P_Nk2b2Mtlcsto voleti covece? toliko lepih, super vaspitanih, prijatnih, cool zena soliraju... ozbiljan samte freakove samo terati u kurac iz voleja
hasleru, tebra, još nisam sreo nekog kome taj FB pravi toliko problema...
ma kakav problem sve je to meni shega... zapravo voleo bi da saznam da imam neizlecivi rak, onda bi mogao da vam pokazem ceo sadrzaj inboxa koji je loodilo Edited by Hustler
Link to comment

na koju foru mi Fejsbuk za prijatelja sugerise devojku koju sam odavno upoznao, a da pritom nemamo nijednog zajednickog prijatelja?da li je moguce da me je ona nasla i gledala profil pa na osnovu toga? ne vidim ni jedan drigi nacin, sem nasumicno, a to mi tek nema logike...ja svakako niti sam kucao njeno ime i trazio je, niti sam joj gledao profil.

Link to comment

nope, nema ona ovaj mail. nije to ni bitno, rado cu je dodati u prijatelje. samo me zanima na koji nacin je sugerise, tj. da li te on cim pogledas neciji profil, predlozi toj osobi za prijatelja?jel dobijate vi kao sugestiju neke ljude s kojima nemate zajednickih prijatelja?

Link to comment

Ortak se tako učlanio da bi pogledao kako radi facebook API (imao je neku ideju za komercijalnu aplikaciju, a inače ne voli soc. networking sajtove) i uneo ama baš ništa od podataka, lažno ime na engleskom, ušao u Iceland network, a mail koji je ostavio je novootvoreni gmail koji je koristio samo da se reguje na još par sličnih sajtova. Jebeni facebook mu je u suggestions dao ~20% ljudi koje stvarno poznaje, sa faksa i iz srednje, nije mogao da veruje, slao mi screenshot. Ostali su, naravno, bili čist miss, ali svejedno, petina je zastrašujuć broj.

Link to comment
nope, nema ona ovaj mail. nije to ni bitno, rado cu je dodati u prijatelje. samo me zanima na koji nacin je sugerise, tj. da li te on cim pogledas neciji profil, predlozi toj osobi za prijatelja?jel dobijate vi kao sugestiju neke ljude s kojima nemate zajednickih prijatelja?
Ima ovdezanimljiv intervju sa osobom koja radi za Facebook. Ide rasprava da li je stvaran ili izmisljen intervju, ali izneti detalji imaju prilicno smisla, barem kada je rec o privatnosti na internetu. U principu, FB sve belezi, svaki klik, posecenu stranicu, fotografije koje se uploaduju pa kasnije obrisu i dalje stoje na njihovim racunarima. Mislim da im jedino vredi licna statistika da bi napravili savrsenije grupe za ciljane reklame, sumnjam da neko prati tolike milione nezanimljivih ljudi, a pretpostavljam da razne opcije iskacu po nekim njihovim algoritimima, friends of friends itd.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...