Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

OFFBolje da ćutim kad je S.Oliver u pitanju. Banovaće me možda.ONSestra juče videla na FB-u, na svom profilu da su joj neki drugari pisali nešto na turskom valjda+stavljali i linkove. Da li je dovoljno što je izbrisala to, ili da menja pass? Da li je to onaj virus koji hara po FB-u?

Link to comment

pa unfriendovani su ali kad su ugasili profil ostali su kao duhovi na mom. broji ih kao frendove a niko ih ne vidi, pa ni ja. imam jedno 20+ takvih a ne znam gde su :D

Link to comment

Izbegavao sam metak svih ovih meseci, ali danas su mi zvanicno uveli timeline :cry:, pomagajte kako znate i umete, kako da uklonim ovo sranje i da li postoji nacin da moji "prijatelji" sa face vide stari profil, a ne ovo novo nakindjureno sranje !

Link to comment

Kad je coveku tesko neko mu ponudi da nadje zadovoljstvo u malim stvarima, kao sto je na primer odabir timeline cover fotografije i tako skrene misli sa nesrece koja ga je zadesila, drugi pak kao Moca, sutnu ga u jaja i nasmeju mu se u lice ne sluteci da ce i njih progres u koji facebook nezaustavljivo srlja jednog dana baciti u okove timeline-a.

Link to comment

timeline prihvaticuvaj se opcije uploada ultrazvuka dvonedeljnog embriona, posto je od danas u status ukljucena i opcija 'Expecting a Baby' under Life Events

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...