Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

jel dobio neko ovako nesto?'Please help us understand how members use Facebook. Your answer remains anonymous and isn't going to affect your friend's account. Is this the real name of your friend?' 'Yes'/'No'/'I don't know this person'/'I don't want to answer.'Facebook-D%C3%A9nonciation.jpgFacebook’s mission is to make the world more open and connected. People use Facebook to stay connected with friends and family, to discover what’s going on in the world, and to share and express what matters to them.Facebook has always been based on a real name culture. This leads to greater accountability and a safer and more trusted environment for our users. It’s a violation of our policies to use a fake name or operate under a false identity, and we encourage people to report anyone they think is doing this, either through the report links we provide on the site or through the contact forms in our Help Center. We have a dedicated User Operations team that reviews these reports and takes action as necessary.Facebook is based on real people making real-world connections and people on Facebook will get the most value out of the site by using their real identity. We will consider removing a profile if we determine that it is not authentic and false information is being communicated on it.

Link to comment
  • 2 weeks later...

moguce da se uhakuje neciji nalog ako se ne zna ni sifra a ni mail koji sluzi za sign in?mislila sam da to rade tako sto hakuju taj mail pa resend password na njega, al u ovom slucaju nije

Link to comment
moguce da se uhakuje neciji nalog ako se ne zna ni sifra a ni mail koji sluzi za sign in?mislila sam da to rade tako sto hakuju taj mail pa resend password na njega, al u ovom slucaju nije
Moguće je, na nekoliko načina. Prvi logičan je da imaš nekog crva koji registruje ono što tipkaš kad se loguješ. Onda se to prosledi dalje.
Link to comment
Moguće je, na nekoliko načina. Prvi logičan je da imaš nekog crva koji registruje ono što tipkaš kad se loguješ. Onda se to prosledi dalje.
ne radi se o meni nego drugarici,no nije ni bitno. ona se loguje s svog laptopa koji nije nikom dostupana taj koji je usao u nalog i pisao u njeno ime gluposti je pisao via mobileu svakom slucaju sad vidim da izgleda sve moze kad se hoce :ph34r:
Link to comment

Ne mogu da nadjem temu za twitter, ako ima prebacite tamo :) Dakle, kako da pratim raspravu na twitteru?Konkretno, Natasin™ Daca je napusio Acu morona za danasnji prenos, pise mi da ima nekih 60-ak retweetova, medju kojima i Acin, pa bih zeleo da vidim taj vrhunski duel. E, sad, problem je sto ja, cak i kad kliknem na expand, ili 56 retweets, pusti mi samo prvih 5 komada. Kako da vidim celu raspravu?

Link to comment

Nema rasprave via retweets, ona ide kroz replies. Retweet je kada samo želiš da svi tvoji followeri vide da je neko ne što rekao i da ti to podržavaš ili ističeš iz nekog razloga. Raspravu ti je najlakše da vidiš tako što ćeš zapratiti njih dvojicu, pa će ti se svaki put kada neko od njih pošalje mention onom drugom to iskočiti u timeline spisku tweetova. To što ga je Acika RT-ovao znači samo da je dijabola i čkapi i da neće da se kači i da misli da je kul ako podeli negativni feedback sa fanovima... A replies vidiš tako što klikneš na tweet, pa ti se izlistaju dole, osim ako je replier odgovorio kucajući direktno @dačin_nick umesto kliknuvši reply ispod tweeta, u kom slučaju to možeš da pratiš via timeline samo ako pratiš obojicu (tweetovi koji počinju sa @nečiji_nick ti se prikazuju samo ako pratiš i onoga ko kuca i onoga čiji je to nick) ili ako tweeteraš počinje tweet sa tačkom ispred @, kako bi to svi videli (dakle, .@nečiji_nick tekst...).

Link to comment

Ispratio sam te do zadnja 3 reda bez problema :D Jasno, znaci da mu Acika zapravo nista nije ni odgovorio. A ako mu odgovori, pojavice se kod njega na zidu, timelinu, kako vec.Hvala Joey :)

Link to comment

Nema rasprave, RT je samo kopipejst nečijeg tvita. Aca uopšte nije učestvovao u raspravi. Najviše je diskutovao onaj imbecil "Sir Oliver" koji je verovatno nešto najniže što novinarstvo može da padne.edit: sad videh da je Oxy odgovorio.

Edited by copkillah
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...