Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

wow, nisam ocekivao ovo. pobeda protiv Ceske je bila iznenadjenje, ali nasi su uvek pravili pozitivna iznenadjenja nakon kojih su uglavnom sledila negativna... tako da je ovih 2-2 sa odlicnim Azerbejdzanom stvarno iznenadjenje. sledece kolo sa Bugarima koji su izvukli remi protiv Rusa uprkos porazu Topalova. Iotov koji dominira potpuno(5 poena u 5 partija do sada) je doneo poen, i to sa crnim figurama...

 

ali ako su me oni iznenadili, devojke tek ne mogu da skapiram :o dobile su Indiju i Ukrajinu, kolo za kole. obe ekipe koje su favoriti za bronzanu medalju(mislim da ce sve sem zlata za Kinu i srebra za Rusiju biti senzacija), potpuno neverovatno... sledece kolo zato Ruskinje. mislim da bi i minimalan poraz bio odlican rezultat. samo da nas ne pregaze ko sitan potok :D

Link to comment

Indijske šahistkinje, premda i dalje odlične, ipak nisu u punom sastavu, u kome bi bile konkurentne za medalju. Njihova najbolja igračica Hampi Koneru nije došla zbog udaje.

Link to comment

e vidis, to nisam znao. mislio sam da su sve tu. Humpy i Harika su top 10...

 

jel Lagno presla u Rusiju ili su je Ukrajinci odmarali u mecu protiv nas? sa njom bi Ruskinje mogle ravnopravno sa Kineskinjama...

Link to comment

Igra Lahno za Ruskinje, prva im je tabla.

 

Ukrajinke su njen izostanak nadoknadile time što im se vratila Ana Muzičuk, koja je poslednjih desetak godina igrala za Sloveniju.

Link to comment

Inđić ispustio veliki deo prednosti, bar tako kaže komp. Pozicija mnogo liči kao da je izašla iz Sicilijanke iako se u nju ušlo nekim "skroz levim" stazama. Nemam pojma kakva je ovo pozicija. Čitav život sam ovakve pozicije izbegavao ko đavo krst.

Link to comment

Bugarin ipak nije izdržao cajtnot, Inđić pred dobitkom :) Koliko vidim, i Perunović je stabilizovao onu neprijatnu poziciju, imamo sad velike šanse da dobijemo meč.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...