Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

zaklane peradi
To je super stvar i to pozdravljam! Ali na svakog pevca dođe 1000
i šta onda drugo da se očekuje? Ovaj melos privlači nesreću.
Link to comment

Nikakav problem. Ja verujem Zidanu i verujem da je Blaž bio veliki car. Sigurno postoji objašnjenje za to. Verujem da on nije slušao gorenevedeni melos.

Link to comment
u vreme kad je igrao dzordz best nisu postojali igraci kao dragutin drago celic. plejada igraca a la celic dolazi kasnije, devedesetih.istina je da hajduk nije nista osvojio osamdesetih, ali je imao odlicnu ekipu predvodjenu sliskovicem i simovicem. a prekazi? secas li se porucnice kralja slobodnih udaraca, mnogo pre kleopatrinog ortaka. sta bi bilo da gracanu nisu slomili nogu?branko miljus? ivo jerolimov? ivan gudelj?
Јесте вала Драгутин Челића несхваћен фудбалер. :fantom:Какав црни Прекази, Симовић, МИљуш, Јеролимов, озбиљни играчи су били Вујовићи, Бака и Аљоша асановић Ово остало је зезање.
Seća se Bake sigurno.
Гаскојин пре Гаскојина, мало мање луд него прави Чава.
Link to comment
озбиљни играчи су били Вујовићи
Pre četiri godine si mi replicirao da je Savićević bio ništa za velike mečeve i da Zvezda gotovo da nije imala vajde od njega, a sada već uvidam da je to bila stvar jedne kritike koja se dosledno rukovodi visokim kriterijumima :isuse:
Link to comment
Какав црни Прекази, Симовић, МИљуш, Јеролимов, озбиљни играчи су били Вујовићи, Бака и Аљоша асановић
i alen bokšić, a pre njega i ivan gudelj. gračan je jedna velika nesreća 80-ih, mogao je biti veći od svih njih.
Link to comment
Pre četiri godine si mi replicirao da je Savićević bio ništa za velike mečeve i da Zvezda gotovo da nije imala vajde od njega, a sada već uvidam da je to bila stvar jedne kritike koja se dosledno rukovodi visokim kriterijumima :isuse:
Савићевић је спрам потенцијала који је имао остао недоречен фудбалер. Покекад је бљеснуо у Звезди, у репрезентацији готово никад мада га је Швабо гушио. Али какве он има везе са Хајдуком? Вујовићи нису били озбиљни фудбалери? :huh:
Link to comment

Buljan, Šurjak, Slišković, Zl. Vujović(na mišiće), Bokšić, Jarni. Kakav crni Zoran Vujović, Asanović i ostali. Verovatno i Beara, al je on Mustafa

Link to comment
hajduk se skenjao kad je odjebo staru murvu i prešao na poljud, napravljen za jebene mediteranske igre 79. otad ništa bitnije nije uradio i treba da prođe 50 godina i još ko zna koliko zaklane peradi da se skine to prokletstvo.
+1Mada smo mi lose prolazili na Poljudu, sem prekida gde smo ih zgazili i par neresenih, sve ostalo smo izgubili. Zvezda je bila uspesnija na Poljudu, u drugoj polovini 80-tih i pocetkom 90-tih je prilicno istopila dotadasnji minus 10 u pobedama sa Hajdukom.A i ovi mladi poput Mekejba...Jbt, za staare purgere uprave Hajduka, posebno Tita Kirigina, su stubu™ hrvatstva™ stalno pravile jugokomunisticke i orjunaske zavrzlame po Beogradu.
Link to comment
Čekajte, vi govorite o najboljim igračima Hajduka, a iz generacije 70-ih navedete Buljana :isuse:
šta fali Buljanu, nisam pratio Hajduka, al mi je on ostao uz Šurjaka u pamćenju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...