Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

A zašto se to ne vidi na kladionicama? Trenutni kurs za prolaz je 1,95 Hajduk, 1,75 Unirea. Da bi i raspala Unirea još uvijek bila jača?
Nemaju kladionice pojma. Vidis da je i na Partizan velikih 2.30 u prvoj utakmici a ja sam nakon citanja njihovog topica dosao do zakljucka da dobijaju najmanje 3-0.
Link to comment

Mislim da je i raspala Unirea, ako uspe da odvede igrače na teren kvalietnija od Hajduka. E sada, na motivisanost, srce, atmosferu Hajduk može da proba da ih izbaci.

Link to comment
  • 2 weeks later...

E, Rodzeru... koja je fora sa "Kodeksom"? Potpuno sam propustio to sve a nisam bas voljan da istrazujem po navijackim sajtovima, pa ako mozes ukratko da me uputis bicu zahvalan.

Link to comment

Fantastično navijanje, ne samo Torcide nego cilog Poljuda.Igra u početku ne tako dobra , ali drugi dio odlična igra hajduka.samo da se ne ponovi St. Etienne iz 1974.godine.2d80rjo.jpgMI BI TILI VELIKOG AJDUKAKodeks upravljanja Hajdukom...stručnost, poštenje, zakonitost,neovisnost,vizija,itdhttp://www.torcida.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=97:kodeks&catid=45:dokumenti&Itemid=95

Link to comment

Interesantno je pogledati ko je igrao sinoć u prvom timu Hajduka:Radošević 1989. godišteOremuš 1988. godišteStrinić 1987. godišteAndrić 1980. godišteMaloča 1989. godišteJ. Buljat 1986. godišteTomasov 1987. godišteTrebotić 1990. godišteVukušić 1991. godišteIbričić 1985. godišteAn. Sharbini 1987. godište

Link to comment
Moćna Unirea...:lol:
Ipak si bio u pravu! Ti dalekovidi majstore znanja i svekolike mudrosti. Nastupi trenera Unrinee na tiskovkama, neprocjenjivo! Onakvo pilanje naopako nije zabilježeno od izuma radijskog prijenosa.
samo da se ne ponovi St. Etienne iz 1974.godine.
E neka si se toga sjetio. Francuzi su bili pod dopingom, povraćali po terenu. Ovi sad nemaju para za droge.
Interesantno je pogledati ko je igrao sinoć u prvom timu Hajduka:
"Naša dica" i pokoji mudžahedin, dobitna kombinacija!
Link to comment
E neka si se toga sjetio. Francuzi su bili pod dopingom, povraćali po terenu. Ovi sad nemaju para za droge.
Baš neki dan smo se vračali sa mora kada smo usput svratili u kafić Jure jerkovića,pa onako s njim uz pivo se sitili pok.Mićuna Jovanića, pa netko spomene da je Mićun daojedini gol u uzvratu protiv St.Etienna i kaže Jure da su francuzi posli utakmice šetali terenom i mokrili. Nije spominjao povračanje.pazi ovo , dva puta smo imali 4:1 pa popušili1974./75. Kup prvaka:2. kolo: Hajduk - Saint-Étienne 4:1, 1:51982./83. Kup UEFA:2. kolo: Hajduk - Bordeaux 4:1, 0:4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...