September 12, 20241 yr Da li imate preporuku gde bi se u Beogradu moglo ići na neku obuku plivanja za odrasle? Plivanje se zna, ali je na nekom prosečnom nivou, pa bi da se neke poznate tehnike unaprede, ali i da se nauče neke nove koje nikada nisu savladane. Vidim da to mnogi rade, ali bi bilo dobro ako je već neko bio negde ili zna nešto više o nekoj od škola.
September 29, 20241 yr On 12. 9. 2024. at 13:22, notenoughreasonsforclaire said: Da li imate preporuku gde bi se u Beogradu moglo ići na neku obuku plivanja za odrasle? Plivanje se zna, ali je na nekom prosečnom nivou, pa bi da se neke poznate tehnike unaprede, ali i da se nauče neke nove koje nikada nisu savladane. Vidim da to mnogi rade, ali bi bilo dobro ako je već neko bio negde ili zna nešto više o nekoj od škola. Imas na Starom Difu u Deligradskoj, Tasmajdanu i 25.maju, s tim sto na 25. pocinje kasnije tokom jeseni ili na zimu ako sam ih dobro razumeo. Ovo na Vracaru sto spominje le petiti nicolas vise nema, ja sam zvao pre par meseci. Edited September 29, 20241 yr by eumeswil
September 29, 20241 yr Hvala ti! Baš ću tokom sledeće nedelje da se raspitam o svakom od mesta, i vidim kakve uslove nude.
September 29, 20241 yr VIdim sad na Guglu da imas i ovog trenera ako hoces individualne casove uz mogucnost izbora bazena u gradu. Nije reklama btw. https://skolaplivanja.co.rs/
November 14, 20241 yr Koji je bazen najbliži Batajnici a da radi uveče tipa do 22h i sl? Samo za plivanje.
November 14, 20241 yr Verovatno 11. april kod Studenjaka, odmah je uz autoput. Ne znam radno vreme, proveri im sajt.
November 15, 20241 yr Ali je barem blizu i 30c voda. Znao sam da ima tu nešto, ali nisam znao gde tačno niti ime. Jeste kratak (15m) ali poslužiće svrsi a to je da se ne zariba preko zime, hvala @booyaka Edited November 15, 20241 yr by Mil@n
December 27, 20241 yr Kako je stanje na zatvorenom bazenu na Banjici? Može li se bezbedno plivati, bez da se otrujem i poginem?
June 9Jun 9 Konačno* sam odlučio da probam nešto što sam oduvek hteo: kupio sam sezonsku kartu za bazen napolju i hoću da isplivam po km svaki dan 30 dana zaredom. Nadomak sam uspeha, danas je bilo već četvrti put 💅. Osim toga danas je bilo čak 16 stepeni, ali ne dam se ja tako lako. Voda je bila navodno 22, mada mislim da je to bio marketing zaposlenih.Jedino su me ujebali, jer je za dve tri nedelje neki triatlon event gde je zatvoren bazen. Ne znam da li da se pravim da se to nije desilo, isplivam po 1500 dan pre ili posle, ili poslušam savet pametnijeg od mene deteta, da odem na drugi bazen.*kupio sam sezonsku i prošle godine i onda mi je bilo zabranjeno da podižem ruku zbog povrede ramena. Jedna od glupljih investicija Edited June 9Jun 9 by Venom
June 9Jun 9 Svaka čast svima koji plivaju u otvorenim bazenima kad je hladno (i vazduh i voda). Znam, teoretski, da je teško samo ući u bazen, već posle 50-100m si dovoljno zagrejan da ne osećaš hladnoću, ali brate ne mogu.Od svih sportskih aktivnosti zimi (pri tome ovde kod mene i nije neka zima), plivanje najviše pati. Srećom, ima zatvorenih bazena sa, ne previše, grejanom vodom, pa se i zima nekako pregura.
Create an account or sign in to comment