Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Idi bre u kurac, sad videh da su cene u švedskim krunama :lol: Već sam mislio da si potpuno poludeo. I dalje je skupo, al ne dovoljno za uput u ludnicu.

Link to comment
Pa jesam poludeo, al ne zbog majica. Dajte jos neke marke dok jos imam pare - trebaju mi majice (moze i polo, mrzim al moram), letnje kosulje, cipele... Ne znam sta da trazim, a mrzim shopping vise nego leba da jedem.Kad i gde ulecu popusti od 50%? U Nemackoj izgleda nikad.
Čika Fred, čika Ben, čika Rene, pa malo JC Rags, pa besprekorni Superdry. Ne moraš daleko da se cimaš, imate i vi u Rajhu one zelene robne kuće kao Galeria Inno ođe, valjda Kaufhof, jebem li ga, tu imaš sve na jednom mestu. A popuste imaš svakako, i to prilično dobre (u januaru u Kelnu i Bonu naletao i na 70%). Ja razmišljam da se bačim do Kelna ovaj il naredni vikend zarad toga. Edited by dig_chohano
Link to comment
Fala, cmrljo. Nije lose, samo nemam pojma kako se ovo kupuje? Otkud znam sta mi dobro stoji i koji mi je broj?
o majku mu, je l ja bas nista ne mozes sam?! na. za uberstajlis bajkere i bajkerke, rapha.
Link to comment

Ma, snađem se, nabodem sprat za bate i onda u cik cak, odma u ruku sve što me zanima i na kraju sa naramkom na probanje, ako sam uzo pogrešan broj, ne vraćam se da tražim jel ima adekvatan, nemam nerava. Verovatno mi štošta promakne jer bukvalno sve to obavim za po ure, al jednostavan sam ja seljo, farmerke, majica, možda neka košulja i za igranku i za plug i to je to.A el taj bezobrazni steak u El Gauchou?

Link to comment
Čika Fred, čika Ben, čika Rene, pa malo JC Rags, pa besprekorni Superdry. Ne moraš daleko da se cimaš, imate i vi u Rajhu one zelene robne kuće kao Galeria Inno ođe, valjda Kaufhof, jebem li ga, tu imaš sve na jednom mestu. A popuste imaš svakako, i to prilično dobre (u januaru u Kelnu i Bonu naletao i na 70%). Ja razmišljam da se bačim do Kelna ovaj il naredni vikend zarad toga.
Ja, coroskop, sam sad u Londonu u Superdry timplala majicu 89.99 funti, a mislila da je 39.99. Tek kad je trebalo da ukucam pin za karticu u ono sranje sam skontala o cemu se radi, ali me naravno bilo sramota da odustanem. :(Al ajde, nije obicna majcurina, nego bluzomajica iz dva sloja i mekana je ko dusa, pa je kao to vadi. :D Edited by MayDay
Link to comment

Juče ujutru je na nekom private online sales sajtu krenula prodaja Superdry-a u 7 ujutru. Ja se ulogovao oko pola 9, termiti sve iz'eli, ali sve.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel koristio neko nekad kofere marke travel one? :unsure: ne treba mi neki super-duper kvalitet nego cisto da se kotrljaju necujno i lahko u svim pravcima, i da im tockici ne otpadaju kako vetar puhne.na rasprodaji su setovi od po 3 i bas je povelika usteda... hmm... uvek novi kofer dobro dodje (kanalisem sopstvenu majku <_< )edit: e da isto je online sale, bojim se da ne nestane ubrzo ...

Edited by lostfanforever
Link to comment

Ne znam za te, al baci pogled na ove, više nego pristojni koferi/torbe za sasvim ok lovu (kao low end Samsonite, koji im je valjda i vlasnik). Ja imam njihovu onu torbu sa točkićima za laptop i papirčine, odlična.

Link to comment

hmm, pa ovi moji su od polikarbonata i set od tri (gde je najveci dimenzija 53x70x30) ima cenu kao jedan ameriken-turister slicnih dimenzija i materijala. http://www.americantourister.fr/thunderlite-spinner-zipped-75cm/produit-fr.htm?or=7581352465ne znam za kvalitet doduse ...mada ne moze biti los ako im je cena pre ponizenja bila 700 evara :s_w:kapiram da su ista liga, samo je ovde opak popust. moracu ih kupiti <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...