Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Da li se meni čini ili u garderobi za proleće/ leto 2011 neko pokušava da potencira da ga tako nazovem mornarski stil (plavo belo crveno, tako da dve boje dominiraju, a treća je detalj). To mi je omiljena kombinacija, ali ću da se ubijeeeeem ako vidim da će 95% žena da je nosi. Što se nisu držali roze, žute i ljubičaste ti koji smišljaju trendove?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

posto ja vec dosta dugo nisam kupio u beogradu skoro nista od garderobe, potreban mi je savet. gde u BGu mogu kupiti dobru kosulju?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
dobri su rvati, mnogo bolji nego gro izvikanih hipsterskih firmi.
naravno da su dobri kad sve kradu od sveckih dizajnera :D ja pre par godina u hongkongu u lokalnoj firmi kupila neki mantil. dve godine kasnije na naslovnoj strani xnation kataloga taj isti mantil, ista neobicna dugmad, kratki rukavi, materijal isti, nikakve intervencije tu nije bilo. znam i jednu sto je u belom svetu u fensi radnji kupila aljinu od 450 eura. onda smo naletele na tu istu haljinu u xnationu na rasprodaji za 15 eura. ona se koprcala, tvrdila da to nije isto, da lici, ali kvalitet se prepoznaje, da neki ljudi mogu takve materijale da nose, da ona vise od zivota trazi... :isuse: par dana kasnije obukla preskupu haljinu. bila je to bas ta.
Link to comment

Zene od ukusa*, treba mi pomoc.U zeljnom iscekivanju pada temperature i kraja najogavnijeg godisnjeg doba (leta), pocela sam da razmisljam o tome kako mi treba zimski kaput. Posto mrzim obilaske prodavnica, ja obicno nadjem na netu ono sto hocu, i onda ako ne mora da se proba narucim, a ako mora odem da kupim. I tako sam na sajtu AllSaints nasla kaput kakav zelim, a to je ovaj kaput (bilo bi idealno da je crn). Inace, svidja mi se bar jos 5 kaputa iz njihove kolekcije A/W 2011, samo sto su cene (£300-£350), ovaj, malo prenategnute za moj trenutni budzet.. Dakle, htela sam da pitam vas upucene da li mozda znate za neki, uslovno receno, AllSaints za siromasne?Unapred hvala!*Ja sam zena u crnom, zene u cvecu - stop!

Link to comment
Zene od ukusa*
you rang? :Dallsaints je preskup za ono sto nudi. dobar dizajn, ali sve su to krpe. ne moze to toliko da kosta. reci gde se pa cu da ti kazem gde da ides :)
Link to comment
*Ja sam zena u crnom!
tako rado bih ti pomogla ko zena u crnom zeni u crnom, al ne umem da kupujem na pocetku sezone. ja sam predsednica rasprodaja. u tom smislu mi se obrati krajem decembra za jesen/zima 2011/12. :lol:
Link to comment
U Srbiji sam, ali planiram odlazak u London u narednih mesec ipo/dva, tako da mislim da cu tamo obaviti kupovinu kaputa.
najlakse, idi u cos (imas veliki u regent streetu, na to ces sigurno da naletis). to ti je hm napravio firmu za ove sto smo fensi (ne lici na hm i vecina ljudi ne zna da je ista firma). nije dzabe, ali je mnogo jeftiniji od allsaints. ako imas viska vremena u londonu, a nisi gadljiva, idi u tk maxx kod njih zavrse neprodate markirane stvari. na gomili su, mora da se kopa, ali mozes da nadjes za male pare ludilo. moguce i da apsolutno nista u toj ogavnoj radnji ne nadjes, zavisi kako ti se zalomi. ja tamo kupila kelvin klajn mantil za 33 funte i jamamoto sako za 40. pa ti sad nemoj da ides :D
Link to comment
najlakse, idi u cos (imas veliki u regent streetu, na to ces sigurno da naletis). to ti je hm napravio firmu za ove sto smo fensi (ne lici na hm i vecina ljudi ne zna da je ista firma). nije dzabe, ali je mnogo jeftiniji od allsaints. ako imas viska vremena u londonu, a nisi gadljiva, idi u tk maxx kod njih zavrse neprodate markirane stvari. na gomili su, mora da se kopa, ali mozes da nadjes za male pare ludilo. moguce i da apsolutno nista u toj ogavnoj radnji ne nadjes, zavisi kako ti se zalomi. ja tamo kupila kelvin klajn mantil za 33 funte i jamamoto sako za 40. pa ti sad nemoj da ides :D
E hvala za ovaj COS, nisam nikad tamo bila a deluje mi OK. A u TK Maxx-u sam bila mnogo puta upravo zbog prica slicnih tvojoj - ljudi su tamo uspevali da pronadju suludo dobre stvari za male pare. Al avaj, ja nikada nisam nasla nista iole prihvatljivo :( Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...