Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

RIP 

 

 

 

Eksli, dodacu i ovo kao moj omiljeni gilti plezir. Kazem gilti plezir, zato sto je kompozicija trosena i arcena svuda do besvesti i dojadila je svima, ali kad se to apstrajuhe™ jebe kevu realno. a i vrati me u detinjstvo kad sam gledao ovaj film i prvi put sreo Belmonda. 

 

 

Edited by Sludge Factory
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledao ga i slušao kako diriguje prošle zime, nešto sam sve kapirao "možda je posljednja prilika". Uživancija je bila. Ali ako je neko ostavio djelo koje će da ga nadživi od ovih koji su dijelili vazduh sa nama u ovoj eri, to je on. Kad god ne znam šta da pustim kao podlogu dok nešto radim, pustim njega, neviđeni majstor orkestracije i atmosfere. Bukvalno je oko tri tona znao da napiše šta hoćeš. 

Link to comment
25 minutes ago, James Marshall said:

Gledao ga i slušao kako diriguje prošle zime, nešto sam sve kapirao "možda je posljednja prilika". Uživancija je bila. Ali ako je neko ostavio djelo koje će da ga nadživi od ovih koji su dijelili vazduh sa nama u ovoj eri, to je on. Kad god ne znam šta da pustim kao podlogu dok nešto radim, pustim njega, neviđeni majstor orkestracije i atmosfere. Bukvalno je oko tri tona znao da napiše šta hoćeš. 

 

Gledao sam (i slušao) njegov koncert u Areni, mislim da je 2009.godina.

Jedno od nezaboravnih koncertnih iskustava.
jako mi je drago što sam uspeo tome da prisustvujem.

 

Adio maestro

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Kakva je sve remek dela ostavio iza sebe ovaj covek , obozavam njegovu muziku i redovno je slusam  :hail: Od njega  i Vangelisa  ne postoje bolji kompozitori.

 

 

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...