Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, ragasto said:

Mislim da je Gru učestvovao ovde

 

S tim što ovo nije originalni spot, neko je ovo izmontirao ko zna kad.

edit 2: SPO spot:D

 

 

Mislim da nije bio napravljen spot, samo studijska verzija za Radio Index. Gru se čuje u uvodnoj deonici (prvih 20 sekundi).

 

Spot za Misli mene gone je u ono vreme bio čudo neviđeno. Nije bilo YT pa sam ga lovio na TV samo zbog uvodnog dela sa onim indijancima, potpuno nadrealno.

Link to comment
13 hours ago, bad music for bad people said:

Zar nije gru snimao za city recs, vrteo se po pinku svaki dan i bio neki lajt rep fazon. ništa kritika društva, slobe i mire, a samo promocija kurca krivog od kulture i tako taj rad. Čitajući ova kukanja, plakanja i narikanja neko ko ne pamti to vreme bi se prevario. 

 

Zanemarimo to sto se za RIPovanje na muzici trazi dokaz aktivnog politickog delovanja protiv Slobe i Mire 
:isuse:

 

Gru je generalno bio ok lik bar koliko vidim/pamtim. Svakako zacetak hip hopa u Srbiji. Realno je bio neki gateway za klince ka nekoj daljoj alternativi iako ga niko nije ozbiljno slusao nakon sto napuni 16

 

 

Link to comment

Evo dela spota, u jednom trenutku sam pomislio da sam se istripovao i da ga nije ni bilo:D

Sunshine su meni bili fini uživo u tom periodu, u SKCu su pravili dobre koncerte. Albume baš i nisam slušao...

Link to comment

Sansajn je bio mnogo bolji u to vreme i svi klinci koji drze do sebe su ga slusali :). Gru je napravio bum sa pravo u raj, posle toga je otisao u limunadu i komercijalu i nije bio preterano zanimljiv. Mada se spot bicu tu gledao na ripit. Nisam cuo nijednu losu rec za coveka, svi kazu da je bio na mestu.

Link to comment

Naravno da su Sunshine nesto najbolje sto se pojavilo na nasoj muzickoj sceni 90-ih, njihovi koncerti su do dana danas neprevazidjeni.

 

Ali cemu uopste poredjenja sa Gruom, i to ovim tragicnim povodom? Potpuno nepotrebno..

Link to comment

Meni su Rambovi koncerti u KSTu devedesetih bili kao dašak čistog i svežeg vazduha. Sunshine su mi bili dobri ali i isuviše udaljeni muzički.

 

Ni tad nisam imao TV ali kad sam konačno video spot za Misli mene gone i valjda Kokain, pao sam na dupe. To mi je izgledalo kao neka holivudska produkcija a ne spot iz Srbije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...