Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Uh, bas na snimanju ovog spota sam i upoznao Grua. Super je bio lik.

 

Jebote, jos ne mogu da dodjem sebi. Kad sudbina udesi da stvari podju naopako..

Jesi ucestvovao?

 

Gde su sad svi ti klinci? Prošlo 24 godine

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

37 minutes ago, InvisibleLight said:

U jbt kakav splet okolnosti

Oluja bude kobna kad odvuce surfere pa ne mogu da se vrate na kopno ne ovako..:(

I ta sipka nema sanse da smrtno povredi, cak ni onesvesti, tek ako se dodatno jos i zapetljao itd. Bas bzvze skroz :(( znaci udavio se

Nisam ih ni ja najbolje razumeo, ali nisu konstatovali jos uvek direktan uzrok smrti, imas video na sajtu devesdvojke

Link to comment

Nažalost desi me na kajtu, kod mene ima slučajeva barem jednom godišnje. Obično ih vetar digne previsoko, a udarac u nešto (drvo, kuća) ili pad u vodu sa velike visine, zna biti kobno. 

Link to comment
Quote

- Gru je vozio po Dunavu. Bio je u vodi i pakovao linije, kanape kajta, kada je košava naglo grunula. Nije imao kontrolu zbog tih linija i kajt mu je ušao u "loop" (stanje nekontrolisanog kretanja). Ispucavao ga je snažno u vodu i iz nje oko pet puta za 20 sekundi. Nije stigao da se otkači. Odmah je bio gotov

 

Link to comment
19 minutes ago, dragance said:

Nažalost desi me na kajtu, kod mene ima slučajeva barem jednom godišnje. Obično ih vetar digne previsoko, a udarac u nešto (drvo, kuća) ili pad u vodu sa velike visine, zna biti kobno. 

 

Pre ce biti ovde dead loop, guglala sam

Ne moze da se oslobodi i izroni

Prvo se koristi quick release, ako ne nesto jos i krajnja mera noz da se odseku te lines

Ima ovde, i opis

 

 

 

 

Sami padovi su smrtni kad brece o tlo, stene, drvo itd..

Edited by InvisibleLight
Link to comment
9 minutes ago, InvisibleLight said:

 

Pre ce biti ovde dead loop, guglala sam

Ne moze da se oslobodi i izroni

Prvo se koristi quick release, ako ne nesto jos i krajnja mera noz da se odseku te lines

Ima ovde, i opis

 

 

 

 

Sami padovi su smrtni kad brece o tlo, stene, drvo itd..

Nekad nemaš vremena za quick release, o noževima da ne pričam. Gledam ih svaki dan ovde na putu sa posla, gust of wind i to je manje od sekunda.

Link to comment
Just now, dragance said:

Nekad nemaš vremena za quick release, o noževima da ne pričam. Gledam ih svaki dan ovde na putu sa posla, gust of wind i to je manje od sekunda.

:(

 

Link to comment

RIP 

 

Slušam sad njegove pesme iz 90-tih posle 10 godina, i u šoku sam  koliko su tekstovi  kvalitetniji nego kod  današnje popularne muzike.

jebena remek dela u odnosu na današnja sranja. 

Edited by General Ripper
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...