Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dodjoh linger da okacim,... bas me nesto rastuzilo iako je ona odavno u sranjima. Ali opet, bila je ziva... pocivaj u miru :(

 

Jedan od bendova koji je obelezio mojiu srednju skolu.

Link to comment
46 minutes ago, Redoran said:

 

Zar to nije bila Sinead?

 

Biće da je na nju mislio, za nju se zna u kakvim je sranjima i može se češće naleteti /skoro bio neki klip vapaja u vestima i sl/, o Dolores nigde ni slovo nisam čuo, a nije da ne visim na netu.

Link to comment

Ja sam citao o nekim problemima oko nje.. u poslednih 20 godina cini mi se svakih par godina nesto. Skoro su nesto otkazivali turneju... al sad ne mogu da se setim detalja. Jel se uopste zna razlog smrti? 

Link to comment
Ja sam citao o nekim problemima oko nje.. u poslednih 20 godina cini mi se svakih par godina nesto. Skoro su nesto otkazivali turneju... al sad ne mogu da se setim detalja. Jel se uopste zna razlog smrti? 

Mislim da je ona imala onaj problem sa dugim turnejama i dala sebi vreme da bude "domaćica" toga se sećam...
Link to comment

Citam danas da joj je dijagnostifikovan bipolarni poremecaj pre par godina, plus je prosle godine imala ‘zvanicno’ problema sa ledjima. Nisam pratila pomno karineru pa nemam pojma za sve ovo. 

 

Kako bilo, bas tuzno. :(

Link to comment

Baš se sjebah, kud pročitah ovo u rano jutro.
Za Dolores tj Cranberries sam prvi put čuo kad je na radiju bila pesma Dream's. Par dana posle toga (jebiga u to vreme nije bilo youtube-a) na TVu spot za Zombie. O pomislio sam, super stvar ali žensko sa gitarom - mislio sam da od toga nema ništa. Ko bi rekao da će The Cranberries da mi bude drugi omiljeni bend > 10 godina.
Kompletan asortiman sa drugog (No need to argue) i trećeg (to the faithful departed) albuma znam i dan danas napamet.
Posle ponovnog okupljanja ih nisam preterano pratio (mada mi se Roses album nalazi na mobilcu)
Pre nekoliko meseci kada su otkazali poslednju turneju, čitao sam njenu biografiju, i ostalo mi je u sećanju da je bila na listi 10 najbogatih Iraca.
Baš mi je žao.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
14 hours ago, Redoran said:

 

Zar to nije bila Sinead?

 

13 hours ago, Mil@n said:

 

Biće da je na nju mislio, za nju se zna u kakvim je sranjima i može se češće naleteti /skoro bio neki klip vapaja u vestima i sl/, o Dolores nigde ni slovo nisam čuo, a nije da ne visim na netu.

 

She said she suffered from a "terrible self-loathing", which was worsened by her accelerating career and led to anorexia.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...