Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Leg press je govno od vezbe zato sto na neprirodan nacin izoluje noge, odnosno iskljucuje gornji deo tela iz pokreta. Ljudsko telo u prirodi jednostavno ne funkcionise na taj nacin. Ono se uvek ponasa kao celina. Kada ces u zivotu dizati neki teret ili pomerati neki predmet tako sto ces lezati na ledjima i gurati ga nogama? BTW, potpuno istu stvar, samo obrnuto, izolujuci gornji deo tela a iskljucujuci donji, cini benc, sto ga takodje svrstava u nefunkcionalne vezbe.Leg pres i benc su bedni izgovori za one koji nemaju muda da rade cucanj i militari pres evilsmile.gif
bjedan izgovor za izgovor glede benc presa.slab si. pomiri se stim.elem, nije li pojenta kod bilderane i to, da se izoluju pojedine grupe zbogradi brzeg napretka?edit: da ne bude zabune, uvek preferiram slobodne tezine u odnosu na sprave, sprave su za zene Edited by ToniAdams
Link to comment
Leg press je govno od vezbe zato sto na neprirodan nacin izoluje noge, odnosno iskljucuje gornji deo tela iz pokreta. Ljudsko telo u prirodi jednostavno ne funkcionise na taj nacin. Ono se uvek ponasa kao celina. Kada ces u zivotu dizati neki teret ili pomerati neki predmet tako sto ces lezati na ledjima i gurati ga nogama? BTW, potpuno istu stvar, samo obrnuto, izolujuci gornji deo tela a iskljucujuci donji, cini benc, sto ga takodje svrstava u nefunkcionalne vezbe.Leg pres i benc su bedni izgovori za one koji nemaju muda da rade cucanj i militari pres evilsmile.gif
kad budem radila u cirkusu! :lol: možda izoluje noge na neki neprirodan način, ali ako ima efekta neka zainteresovani rade vežbu! lično, leg press nisam radila jedno tri godine, da li to znači da imam muda?! :naughty:
Link to comment
Leg press je govno od vezbe zato sto na neprirodan nacin izoluje noge, odnosno iskljucuje gornji deo tela iz pokreta.
ti sigurno ne upraznjavas ni trbusni ples ili okretne latinoamericke igre :(
Link to comment
elem, nije li pojenta kod bilderane i to, da se izoluju pojedine grupe zbogradi brzeg napretka?
Ok je to kad neku misicnu grupu mozes da pogodis samo specijalnom vezbom. Ali zasto raditi leg pres kad postoji cucanj, kao prirodan pokret koji se neprekidno ponavlja u svakodnevnom zivotu? Zato sto je manje naporan jer se sedi? Jebi ga, onda batali trening i predji na strikanje.
Link to comment

Meni iskorak vise gadja guzne misice i zadnju lozu dok kod cucnja rade komplet noge ali je akcenat na kvadricepsima. Ne idu mi jedna bez druge. Leg press mi je sranje, iako kao izoluje butine, blabla... Uglavnom, posle cucnja i iskoraka se raspadam i osetim da su mi pogodjeni svi nozni misici (osim listova, naravno).

Link to comment
Ok je to kad neku misicnu grupu mozes da pogodis samo specijalnom vezbom. Ali zasto raditi leg pres kad postoji cucanj, kao prirodan pokret koji se neprekidno ponavlja u svakodnevnom zivotu? Zato sto je manje naporan jer se sedi? Jebi ga, onda batali trening i predji na strikanje.
duvaj ga, rekao sam vec. samo radi razbijanja monotonije. a i u strikanju bih te pokido. Edited by ToniAdams
Link to comment
Meni iskorak vise gadja guzne misice i zadnju lozu dok kod cucnja rade komplet noge ali je akcenat na kvadricepsima. Ne idu mi jedna bez druge. Leg press mi je sranje, iako kao izoluje butine, blabla... Uglavnom, posle cucnja i iskoraka se raspadam i osetim da su mi pogodjeni svi nozni misici (osim listova, naravno).
pa da, ne gadjaju iskorak i cucanj istoa sta je sa obom good morning vjezbom koja navodno pojacava cucanj?jel vrijedi nju raditi sa manjom tezinom ili se treba bas bas opteretiti? meni je nezgodacija da drzim sipku iza vrata.
Link to comment

Svaka cast devojkama koje rade mrtvo dizanje. To je prava retkost. U ovoj mojoj teretani nisam nijednu devojku video da radi mrtvo dizanje, zgibove, cak ni cucanj vecina ne radi... Doduse, cak i muskarci slabo rade mrtvo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...