Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

kolko guglanje o dijetama trosi kalorije <_<3 linka, 3 razlicite informacijena kraju ispada da samo manji unos od potrosnje pomaze, a to uopste nije fensiovako sam se osjecala i kad sam poskidala 20 dvd-ova sa programima za vjezbanje, od pilatesa do zumba densa, pogledala, izanalizirala i vratila se cucnju i iskoraku

Edited by morgana
Link to comment

Ishrana i kardio, sve ostalo je daleko manje bitno kod mrsavljenja, taj pojas je medju najnebitnijim stvarima.Inace, itekako postoje "univerzalne" dijete i veoma dobro funkcionisu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

jel vežba neko nešto?ja cepam sklekove i zgibove. od decembra možda krene malo opuštenija situacija na poslu pa ću se možda truditi i sa tegovima

Link to comment

ja sam batalio pljuge. uglavnom.tako da vežbam iznošenje hrane iz fridža.folije i kese su kurac i nisu zdrave.svi fudbali su mi otkazani. skupo ljudima :(tražim još prostora da se bavim znojenjem ..

Link to comment
jel vežba neko nešto?
Ja (opet) krenuo da se malo opterećujem, sa kratkoročnim ciljem da me ne boli sve od sedenja i ukočenosti, a dugoročnim da love handles podignem jedno 50cm uvis. Da li je ona Zlijevljeva ishrana uz pravilno vežbanje pogodna za "početnike", i kakav treba da je odnos kardio/tegovi? Verovatno je već bilo priče o ovome, pa dajte bar pointer za nas sa jeftinijim ulaznicama :-)
Link to comment
jel vežba neko nešto?ja cepam sklekove i zgibove. od decembra možda krene malo opuštenija situacija na poslu pa ću se možda truditi i sa tegovima
Na kojim si ciframa sa sklecima i zgibima?Ja radim nabacaj-potisak i prednji cucanj sa bucicama (i trbusnjake). Malo me zeza desno rame, pa sam bar 10% ispod nekadasnjih top tezina. Bice bolje valjda.
Link to comment

proteini su za masu tj. mišiće, l karnitin je za topljenje sala. navodno.koristio sam ga pre par godina, u periodu od jedno 4, 5 meseci kada sam se hranio super zdravo i trenirao kao nenormalan.Rezultati su bili fantastični, isti oni koje bih dobio sam se samo hranio super zdravo i trenirao kao nenormalan.

Link to comment

ne razumem u čemu je problem, pametnjakovići!pitam, samo pitam!nema potrebe da se svako moje pitanje i iskustvo potcenjuje! :fur: a paralelu između L karnitina i proteina sam napravila zato što je to i jedno i drugo hemija!

Link to comment

Upravo tako. I jedno i drugo je beskorisna hemija. Ona korisna, tj. efikasna je zabranjena.I nemoj da padas u vatru, stres goji.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...