Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

meni slatkisi vrlo brzo izazovu strasnu glad. podignu mi secer nakratko, pa onda padne jos nize no prije jela. tako da izbacivanjem slatkisa korigujem apetit, i onda sve bude ok.al to svakako ne mora biti opstevazece pravilo, posto ja imam problem sa padovima secera dok normalni zderaci sladoleda i kolaca nemaju.

Link to comment

hljebac izbacila potpuno. u početku mi je bilo baš, baš teško. sad mi se, da ti kažem, malko gadi.ako i jedem lebac onda je to neki ražani ili sojin. možda jedanput nedeljno (nekad ni toliko).ono što govorim svima koji razmišljaju o gubitku sala jeste da je ishrana i (in)tolerancija na hranu toliko individualna da nema smisla osmišljavati univerzalne dijete.na primer, mene testenine uopšte ne goje, a čokolade urnišu doslovno!

Link to comment
hljebac izbacila potpuno. u početku mi je bilo baš, baš teško. sad mi se, da ti kažem, malko gadi.ako i jedem lebac onda je to neki ražani ili sojin. možda jedanput nedeljno (nekad ni toliko).ono što govorim svima koji razmišljaju o gubitku sala jeste da je ishrana i (in)tolerancija na hranu toliko individualna da nema smisla osmišljavati univerzalne dijete.na primer, mene testenine uopšte ne goje, a čokolade urnišu doslovno!
brao care, moj ti savet da batalis potpuno ishranu i posvetis se fotosintezi.
Link to comment

Pojas je jedna od zescih zabluda kad je u pitanju prica oko vezbanja. Cak postoje i oni koji idu korak dalje pa motaju foliju oko stomaka/butina/gde vec...Samo sredjena hrana i to je to.

Link to comment
vodila sam se mišlju da bih radije da se hranim normalno nego da se odričem hrane neko vreme pa posle sve da mi se vrati.glede mršavljenja, izuzetno sam strpljiva i predana. izbacila sam lebac, slatkiše ne jedem godinu dana- naročito ne čokoladu (skontah da me to goji), a večeram (kad večeram) isključivo proteine.
:unsure:Kako to misliš "kada večeraš" ? Valjda je jedna od odlika pravilne ishrane, osim samih namirnica, i to da se unose uvek u relativno isto vreme, kako bi navikla organizam na to da će "uvek biti 'rane i da ne mora da čuva za crne dane" ?
Link to comment
Ja se onoliko ubih pisuci, a Zli Gli napise dve recenice i to je dovoljno... <_<
sa tobom ću lako da se obračunam kad TE vidim!
:unsure:Kako to misliš "kada večeraš" ? Valjda je jedna od odlika pravilne ishrane, osim samih namirnica, i to da se unose uvek u relativno isto vreme, kako bi navikla organizam na to da će "uvek biti 'rane i da ne mora da čuva za crne dane" ?
nobody's perfect. nekad jednostavno ne stignem! ali složiću se sa ovim gospodinom iznad da bi možda moji rezultati bili vidljiviji za kraće vreme da sam se hranila po standardu. Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

ako ne uzimas dovoljno ugljenih hidrata, moze da ti se uspori metabolizam (bar po ovom sto sam citala)doduse, jedes tjesteninu, al pitanje je je li to dovoljno

Edited by morgana
Link to comment

ispada kao da ne jedem ništa, a jedem, ješna sam i kršna.više povrćke nego voćke. jedem i kikiriki i badem i indijski orah. jedem i renneov roštilj.samo eto lebac ne mogu. i slatkiše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...