Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

okej, jasno je da spremaš torzo za deseti.HASLERE UZIMAJ GODIŠNJI! JOŠ SAMO 6 5 NEDELJA!
:lol:Sutra ujutru mi se pojave ZliGli i Hustler, 6AM sharp, obučeni ko oni komandiri iz Boot Campa. "Get down and give me 20!"
meni nikad nije bilo jasno kako je moguce prezivjeti dan sa muslijem kao doruckom
bez problema. Musli najviše volim, jer ujutru ne mogu ništa suvo da jedem, pa mi ovo super legne.I taman ogladnim malo pre vremena za ručak.
Link to comment
naravno da nije. Imam turnir 15. oktobra (lacrosse je sport, igram odbrambenog, ne moram mnogo da trčim :D ).Ishrana :doručak oko 8,9 - musli, ili hleb sa nečim ako znam da neću stići da užinam.Užina oko 12, neko voće.ručak oko 3, 4 - obavezno supa, pa onda ili piletina ili riba ili nešto slično. Prilog povrće. Povremeno testo. NAravno, salata.Za večeru opet nešto mesa, mladog sira, malo povrća i tako to.
Ok ti je to, neces imati problema sa gubljenjem kilograma uz kardio. Sto se tice muslija, ja sam ranije doruckovao samo ovsene pahuljice, dok mi se nisu potpuno zgadile, a od prvog dana su mi bile odvratne. Onda sam se prebacio na musli, nemam nikakvog problema sto se tice koliko cu brzo ogladneti. Drzi me 4, 5 sati. Doduse jedem musli sa mlekom, sa vodom bih verovatno brze ogladneo.
Link to comment

 Ja volim da se najedem za dorucak kao Rambo (naravno, samo od muslija to ide malo teze), a posle mi je sve manje bitno. Mada me keva cesto ostavi bez dorucka pa se raspadnem dok ne smislim nesto sam.. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 2 weeks later...

glede mrsavljenja..pretpostavljam da je alphons vec zapocheo svoj plan.ali mogla bih shtogod rec o svom iskustvu.pochetni stav shto se tiche namirnica je da je svaki organizam drugachiji (mudrolija, nema shta). ja izbacila lebac i slatkishe i ubacila fizichku aktivnost. treniram 5-6x nedeljno, ali dovoljno je 2-3x. lichno sam protivnica instant dijeta. zdravo mrshavljenje (bez bumerang efekta) podrazumeva neodricanje od hrane (izgladnjivanje i sl.) i fizichku aktivnost.ali ako bash nemash mnogo vremena mogu da preporucham

580024-11908477-medium.jpg?1275463306

ili

sorts_za_mrsavljenje.jpg

i uz minimalnu fizichku aktivnost mozesh da smrshash!

Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

Ko te je to prevario, zivota ti? Tako mozes samo da preznojis stomak, dupe i butine, a od znojenja se ne mrsavi. Salo se skida trosenjem veceg broja kalorija nego sto se unese i nikako drugacije.

Link to comment

U to si sama sebe ubedila. Vezbanjem si ojacala trbusnjake i donja ledja pa ti je struk zategnutiji. Nema skidanja sala sa struka, dupeta, butina, sisa, niti sa bilo kog drugog dela tela ekskluzivno. Salo se gubi ili svuda ravnomerno ili se ne gubi uopste. Zamisli kad bi neko ko hoce da skine podvaljak nosio kese oko vrata.

Link to comment

miloglede,bojim se da nisi u pravu. nisam ni mislila da će samo nošenje pojasa doprineti gubitku sala, AMAN!pojas pospešuje znojenje u mnogo većoj meri nego što bi to bilo bez njegovog nošenja. neophodno ga je kombinovati sa vežbanjem!drugo, gubitak sala može da se dogodi na pojedinim delovima tela brže nego na ostalim. zašto se dobitak težine manifestuje kod nekih najpre na stomaku, kod nekih na bokovima??! tako da tvoja priča baš i ne pije vodu.

Link to comment

To je zato sto je telesna kompozicija genetski predodredjena. Ali to sto ti se salo, zbog genetike, najvise skuplja na odredjenom delu tela ne znaci da ga mozes skinuti samo sa tog dela. Gubices ga proporcionalno svuda, kao sto ga proporcionalno svuda i dobijas kad se gojis. I uvek ce ti ga na pojedinim podrucjima ostati vise nego na drugim. Da bi se totalno istopila, morala bi da svedes ukupan procenat telesne masti na nekih 10-15%, sto je tesko i za muskarce, a za zene gotovo nemoguce.I znojenje nema veze sa salom, nemoj se zamajavati.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...