Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

а знам ту, иде/ишло је тамо доста мојих колега, таман после тренинга продужиш до ђардина :P

Link to comment

presto da ih šibam totalno. imam ih, neće se jače razvijati jer sam ih nabio sa vežbama pod opterećenjem, a lako se ubacuju u formujedino sto treba da uradim je da izgubim jos 10kg

Edited by Hustler
Link to comment

5 singlova na clean and press-u (nabacaj-potisak) sa buckama od 32 kg. Bez bola u levom ramenu. A zatim prednji cucanj 3x5 sa istom kilazom. Nista do otkaza.Vracam se na staze uspeha!

Link to comment
edit: kad sam vec tu, da pitam. koju kremu za sportske povrede i sl stvari koristite?meni fastum gel recimo ne odgovara, moze da izazove bronhitis, a i fotosenzitivan je (a ja bih na plazu)
Ja koristio fastum gel i nista , pa mi doktor preporucio neku tigrovu mast i pomogla...Nego kakav bre bronhitis izaziva fastum gel?
Link to comment
Ja koristio fastum gel i nista , pa mi doktor preporucio neku tigrovu mast i pomogla...Nego kakav bre bronhitis izaziva fastum gel?
Moja koleginica je koristila taj fastum, i uvek kada ga maze ja se zadisem. Go figure. :huh:
Link to comment
meni fastum gel recimo ne odgovara, moze da izazove bronhitis
Srysly? :) Kako lokalna primena ketoprofena može da izazove bronhitis? Ozbiljno pitam, daj neki linak ako imaš, ja ništa nisam našao.
Link to comment

na mom primjerku uputstva za upotrebu pise da moze. prekucacu kad mi bude pri rucine bih znala da opisem mehanizamisto vazi za ibuprofen nprveljo, hvala na savjetu :)koristim tigrovu mast povremeno za glavobolju, i super mi je, al za koljeno mi nije dovoljna, nazalost. mada prija jedno kratko vrijeme po nanosenju.editevo na prvi pogugl:

FASTUM GEL should be used with caution in patients with asthma or bronchospasm, bleeding disorders, cardiovascular disease, peptic ulceration or a history of such ulceration, renal failure and in those who are receiving coumarin anticoagulants.
sad, mozda to ne znaci da moze da izazove spazam kod nebronhiticara, ali ja ne bih da rizikujem buduci da mi brufen, kao i jos neki antireumatici, izaziva bronhitis Edited by morgana
Link to comment
na mom primjerku uputstva za upotrebu pise da moze. prekucacu kad mi bude pri rucine bih znala da opisem mehanizamisto vazi za ibuprofen nprveljo, hvala na savjetu :)koristim tigrovu mast povremeno za glavobolju, i super mi je, al za koljeno mi nije dovoljna, nazalost. mada prija jedno kratko vrijeme po nanosenju.
Meni je doktor nesto pricao "na nerv hladno, na mišić toplo" .Reče mi tada da ima neka mast koja se zove KAN koja kao radi oboje...
Link to comment

e, da, farmalogistova mast kan u zutoj tubi koja se probije na 10 mjesta i curi svuda sem na za to predvidjen otvor :Dima i gel.to koristim za glavobolju i sinusobolju, i skroz mi je super, al koljeno mi ne reaguje, sem kratkorocno.al pridruzujem se preporukama za tu mast, svakako. meni recimo fino dodje i za povremenu ledjobolju.

Edited by morgana
Link to comment

izvinjavam se, samo sam htjela da ostanem na pravcu zacrtanom uvodnim postom :(

Nikad u zivotu nisam bila u teretani (kao takvoj - mislim na hardcore tegove, masine i sl.). I pade mi pre neki dan da bih mogla da probam.
a onda sam sjebala koljeno. Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...