Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Potrebno je raditi trbusnjake... Kao i sve ostale delove tela. Sto se tice bodibildera, neki ne rade, a neki rade. U principu, stomacni misici i nisu preterano skloni rastu, tako da je bitnije odraditi separaciju trbusnog zida, a vidljivost zavisi od kolicine masti na stomaku.

Link to comment
Pa nece ti za to nista pomoci klupa za trbusnjake i radjenje trbusnjaka. Ishrana na prvom mestu, pa tek onda vezbanje i trcanje, a na poslednjem radjenje vezbi za trbusnjake...
 Upravo. To je jedan od zescih tripova u teretani - skinucu stomak ako budem radio hiljade i hiljade trbusnjaka... a i dalje cu da cepam dzank fud do iznemoglosti i pijem svaki vikenad. Nece da moze, jebiga. Osim ako niste ja, afkors.
Ništa nisam menjao u režimu ishrane zadnjh 30 godina. Počelo da se skuplja salce od godina. Ako ga trbušnjaci ne rastope, onda ću da batalim. Pa i red je da se negde vidi minuli rad.
Link to comment
Ništa nisam menjao u režimu ishrane zadnjh 30 godina. Počelo da se skuplja salce od godina. Ako ga trbušnjaci ne rastope, onda ću da batalim. Pa i red je da se negde vidi minuli rad.
Trbušnjaci salce neće da istope, ono 1 nikad - najviše što možeš da očekuješ su shebana leđa i sixpack koji se ne vidi od akumuliranih dokaza da živiš teh good life :(Pazi šta jedeš, i cepaj kardio (HIIT ako si zdrav, iole u formi i mazohista).
Link to comment
Ništa nisam menjao u režimu ishrane zadnjh 30 godina.
meni se cini da je ovo bitna cinjenica. jbg nagadjam, ja sam salast.
Link to comment

otkako sam počeo šljakati ništa od teretane, ali tjelovežbam i dalje. sklekovi & zgibovi kada dođem sa posla, preksačem konopac, trčim, gledam komšinice... vidljivi pomaci. smršo sam zbog dobrog ritma ishrane, a i napredovo u broju zgibova i došo do 15uskoro ću preko sindikata za 1200din da krenem u verovatno najbolju teretanu u gradu (odgovara mi što radi do 23h), a preko puta posla mi. veliki win. problem je što sam i u ovoj socijala rupi u kojoj sam išao bio ko oliver twist sa pocepanim majama i trendžama... a i sa 2 meseca kašnjenja za članarinu

Edited by Hustler
Link to comment
kratak je put od olivera tvista do patrika bejtmena.
just vizit karta away
hustlere, eno ti majice za bildanje (pamucne, bez rukava, sa elastinom) po trikotaza arilje i slicnim prodavnicicama po 3-4 eura
ma gde bez rukava :D da sam u mitrovici, pa možda...
Link to comment

ja to zbog tvoje majice na profil slici, ako je se dobro sjecam :D(a zbilja su prejeftine ove)edit: kad sam vec tu, da pitam. koju kremu za sportske povrede i sl stvari koristite?meni fastum gel recimo ne odgovara, moze da izazove bronhitis, a i fotosenzitivan je (a ja bih na plazu)

Edited by morgana
Link to comment

pwned :D ta mi je za trčanje jer oće da zezaju rukavi od znojavidim da se koristi konjska mast, ali joj ne znam sve karakteristike

Link to comment
uskoro ću preko sindikata za 1200din da krenem u verovatno najbolju teretanu u gradu (odgovara mi što radi do 23h)
која је то, и која је цена за нас што нисмо у мафији, ја тренутно у хотелу парк, ал нисам задовољан ни теретаном, а још мање ценом, проблем је друга наговорити да промени пошто му је ова преко пута малтене :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...