Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa i nisi...ja mislim na ovo, doduse:100-whey-gold.jpgsestra se nesto nalozila da se dovede u red, pa ja da pitam gde to ima i kolko kosta...
Kakva joj je ishrana?
Link to comment

Pitao sam Zlog al on ne zna.Daklem; di u Beogradu ima povoljno vakih spravica (gde ima najbolji izbor, i još bitnije, gde su najbolje cene)?Interesuju spravice kao što su na ovoj strani, a naročito ova. Fala.

Link to comment
Pitao sam Zlog al on ne zna.Daklem; di u Beogradu ima povoljno vakih spravica (gde ima najbolji izbor, i još bitnije, gde su najbolje cene)?Interesuju spravice kao što su na ovoj strani, a naročito ova. Fala.
Sto ne krenes u teretanu? Mnogo para ti treba da bi uspeo da kupis sprave da bi bio u mogucnosti da radis sve delove tela. Inace, ta klupa za trbusnjake ti i nije prekopotrebna, ja kad bih licno za sebe kupovao sprave, tu bih izbegao i sacuvao te pare za neku drugu.
Link to comment
inace, kada budete imali priliku kosite koji sat sa pravom kosom. ledja me usrala od bolova
Uh dok me pokojni cale nije naucio pravilnom košenju, boleli su me mišići koje nisam ni znao da imam ;) .Posle su me boleli samo ostali...Košenje je mnogooo zajebat pos'o....
Link to comment
Sto ne krenes u teretanu? Mnogo para ti treba da bi uspeo da kupis sprave da bi bio u mogucnosti da radis sve delove tela. Inace, ta klupa za trbusnjake ti i nije prekopotrebna, ja kad bih licno za sebe kupovao sprave, tu bih izbegao i sacuvao te pare za neku drugu.
Stvar je u stomaku i godinama. Ostalo je đene-đene, no u zadnjih par godina krenuo je stomak da mi se uvećava, pa rekoh da počnem sa damage control-om. <_<
Link to comment
inace, kada budete imali priliku kosite koji sat sa pravom kosom. ledja me usrala od bolova
ja imam motornu, i to je zajebano, mora se gurati :(
eko fitnes :)
Link to comment
Stvar je u stomaku i godinama. Ostalo je đene-đene, no u zadnjih par godina krenuo je stomak da mi se uvećava, pa rekoh da počnem sa damage control-om. <_<
Pa nece ti za to nista pomoci klupa za trbusnjake i radjenje trbusnjaka. Ishrana na prvom mestu, pa tek onda vezbanje i trcanje, a na poslednjem radjenje vezbi za trbusnjake...
Link to comment

 Upravo. To je jedan od zescih tripova u teretani - skinucu stomak ako budem radio hiljade i hiljade trbusnjaka... a i dalje cu da cepam dzank fud do iznemoglosti i pijem svaki vikenad. Nece da moze, jebiga. Osim ako niste ja, afkors.

Link to comment

Plus sto direktan rad za trbuv nije ni neophodan. Trbusni misici rade veoma intenzivno u okviru svih osnovnih, slozenih vezbi - cucanj, mrtvo dizanje, militari pres, zgibovi, propadanja...

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...