Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nije mogao da izvuce poslednje ponavljanje na cucnju sa 150 kila, a nije bilo nikoga u teretani da mu pomogne. Eno ga jos cuci sa sipkom na ramenima.

Link to comment

Nisi daleko od istine :D  Kao sto se i ocekivalo, malaksalos' i nedovoljna kolicina sabijene 'rane su ucinile svoje pa sam omanuo big time. Plan je bio da se radi 150x6 laganeze, do 90 stepeni u kolenima ili cak ispod, i to nisam uspeo sto cete kasnije i videti.Za pocetak, zagrevanje sa 100x8:Imam jos snimljeno 130x6 sto sam odradio laganeze i nisam isao do standardnih 10 bas da bi' bio odmoran za seriju sa 150, ali patka - tu sam uradio samo 5 puta i to nesto jedva, kilavo do bola. Postavicu oba kad mi drug prebaci veceras preko maila.

Link to comment

Ja uglavnom kombinujem obican cucanj (ovaj kao na klipu) sa varijantom "ass to grass" iliti dubokim. Npr. odradim seriju zagrevanja sa sipkom, pa duboki sa sipkom, pa to isto sa 60kg, pa sa 100, pa tako do recimo 120. Vec kad stavim 130, bojim se da idem do zemlje zbog ovih mojih raspalih izbacenih kolena, i te vece kilaze radim do 90 stepeni.

Link to comment

 Evo ga i 130x6. Obicno radim 130x10 ali ovaj put sam kao cuvao snagu za seriju sa 150... dzabe, kad nisam jeo kako treba. To mucenje cete videti sutra kad mi drug prebaci, mada je skoro pa epic fail, malo je falilo da ostanem dole na petom ponavljanju  :isuse:

Link to comment

Nikad mi nije bilo jasno sto se toliko iscrpljujes pred glavnu tezinu. Cemu 130x6 ili 130x10? Da je meni target 150, ja bih se zagrevao ovako:75x10100x5120x3130x2140x1Ako posle toga ne podignes bar 150x10, vodim te na klopu gde oces i kolko mozes

Link to comment

Skontao sam to sa nekih rasprava o powerliftingu, pre te glavne serije se radi samo po par ponavljanja cisto da se oseti kilaza.. Jebiga, glupos'.Naravno, 150x10 nema sanse da bi uradio. 7-8 mozda, 10 jok.

Link to comment

Braco bilderi, evo jedna fotka od sinoc, najsvezija. Jos na ovom svetlu i ne ispadoh tako lose, ne vidi se mast skoro nidje a ima je po stomaku za izvoz.

rfla8b8u822mrw2vrcst_thumb.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...