Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pas me jeb'o, veceras sam razvalio noge. Radio cucanj ovako:60x1290x10110x8130x6140x6150x590x10Posle jos sutiranje i zadnju lozu ali to je manje bitno...Izgleda da sam samo na nogama ostao jak, sve ostalo otislo u kurac. Mada sam na proslom treningu radio bench sa 90x8 a to nisam nikad pre mogao... ali zato zgibovi katastrofa, 6 serija po 5-6 komada :isuse:

Link to comment
krenula mi kat faza od prekjuče. 2000 kalorija je zlobno malo
Aj napisi jelovnik za citav dan. Ja imam neverovatne probleme sa tim jer izgleda da smem da jedem samo ono sto mrzim. Umrecu od gladi.
Link to comment

paaaa ne postoji hrana koju ne bi smeo da jedeš (osim ako nisi alergičan na nešto). da li ti je neko pravio taj jelovnik? jel furaš ono po krvnim grupama ili nešto tako?ja samo jedem manje, i izbacim neke nepotrebne stvari. recimo obilaske poslastičarnici, džem i takve stvari. doručkujem već godinu dana ovsene sa voćem, mlekom i nečim koštunjavimza ostala 3 obroka ispečem nekog mesa sa salatom, kada ne stignem to, onda tunjevine iz konzerve, šunke, suvi vrat, pečenica i te stvari

Link to comment

Pa hteo sam sinoc da snimam ali imam dva problema - vrisnuo mi je neki kabl (flet, flert ili fert - tako nekako kazu) na mom fakin' Samsungu a i isti nema blic bez koga je nemoguce snimati ovamo jer je u tom delu teretane prilicno tamno. Snimicu sledece nedelje pomocu nekih trikova, pa makar se rasp'o vec na 120, a i to mi se povremeno desava. Ovo sinoc je prvi put posle 100 godina (i prvi od sjebavanja zgloba) da sam radio sa 150, iako se nisam osecao bas najsjajnije. Bas sam se iznenadio, mozda sam mogao i sesto ponavljanje ali nisam hteo da rizikujem.Inace, planiram da nabavim one steznike sto se vezuju oko kolena posto cesto osecam bolove u istim, a mislim da bi mi to dodalo i malo na snazi...

Link to comment

meni isto sevno taj flet kabl na matorom telefonu, pola stvari ne radi. popravka 2 tisuce dinara. ti bese isto imas zvanicni telefon foruma, sghd880?

Edited by Hustler
Link to comment

Da, D880. Nekih 20 meseci je sljakao perfektno i onda vrisnuo taj flet kabl (sto neki moji drugovi izgovaraju kao flert ili fert pa su i mene doveli u nedoumicu). Ni kamera mi ne radi kako treba otkako se to sjebalo a sad nema sanse da ga opravljam jer imam dosta bitnijih stvari, npr. 50 ojra za opravku neke biksne koja drzi volan na Astriisuse.gifImao sam i solidan digitalac ali ga je drug ispustio na plazi dok je slikao dupe neke zenske pa je ono napred (objektiv?) upalo direktno u pesak i od tad je prsoisuse.gif

Link to comment

e to se i meni desilo pa sam rasklopio kamericu (imas te male srafice) i izpuhao pesak pa sada fercera ko stari... hm, ko nov bolje zvuci

Link to comment

 Za 10 minuta krecem na trening, danas radim noge i snimam cucanj kao sto sam obecao. Ono sto ne valja je da nisam skoro nista jeo ceo dan jer me keva opet ostavila bez 'rane, ali sta je tu je... kao sabio sam nesto malo neke kobasice pre pola sata a i kupicu bonzitu da me malo vazdigne iz ove malaksalosti :D Uglavnom, napada se 150 kila pa kud' puklo...

... samo da ne pukne u kolenima  :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...