Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Najbolje da pitaš trenera da ti sastavi nešto, jer će on za razliku od nas znati kako izgledaš, moći da oceni sa kojim težinama možeš da radiš itd. Ali ako ne bude hteo ili te samo ostavi sa tegovima, piši ovde.

 

Koji su ti ciljevi, jel planiraš da stvarno kreneš u teretanu ili ideš samo onako rekreativno?

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Di ste badibilderi, dizete li sta? Ja otkako sam se bacio na trcanje skurcao opasno, nisam izgubio na kilazi ali na snazi poprilicno, tj kilav sam ko kurac kad radim s tegovima... :(

Link to comment

ja vežbala u nedelju posle skoro 2 meseca pauze, i nije bilo jadno kao što sam mislila da će biti (sve sam uradila bez <većih> problema sa težinama od prethodnog puta> ali je svejedno 1 nivo jadnosti prisutan (nije bilo lako & upalica svih mogućih i nemogućih mišića)

Link to comment

ja promenila trening, izasla iz teretane i krenula putem kondicijskih priprema za starost. slabim u zgibovima, al dobijam na brzini i fleksibilnosti. zadovoljna sam. 

Link to comment

Di ste badibilderi, dizete li sta? Ja otkako sam se bacio na trcanje skurcao opasno, nisam izgubio na kilazi ali na snazi poprilicno, tj kilav sam ko kurac kad radim s tegovima... :(

Pa, normalno da si kilav. Aerobisi svaki cetvrti trening, pa da vidis kako ces brzo da ojacas.

 

@darling: Radis zgibove? zahtevno....

Link to comment

Pa, normalno da si kilav. Aerobisi svaki cetvrti trening, pa da vidis kako ces brzo da ojacas.

 

 

 

Ma i hteo sam da aerobisem, imao sam cilj da istrcim 3km za 12 minuta ili manje, 5km za otprilike 20 i po minuta, i oko mostova (8.33km) tempom od ispod 4:30 po kilometru... na kraju niti sam postigao nesto od toga (najblize bio na 3km, istrcao za 12 minuta i 13 sekundi), niti sam istopio masnoce i ponovo sredio plocice i nabacio vene kao nekad. Bedak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...